Panzer Tactics DS

Panzer Tactics DS

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sproing
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.11.2007
Europa:
15.02.2008
Producent:
Sproing
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.11.2007
Europa:
15.02.2008

Panzer Tactics DS - opis gry

Panzer Tactics DS to strategia turowa wyprodukowana przez australijskie studio Sproing Interactive Media i wydana w Europie przez 10tacle Studios. Tytuł ukazał się tylko na przenośnym NDS-ie.

Akcja Panzer Tactics została osadzona podczas II wojny światowej. Do rozegrania mamy trzy kampanie, które pozwalają nam przejąć kontrolę nad siłami III Rzeszy, Armii Czerwonej (ZSRR) lub Aliantów. Każda z kampanii składa się w sumie z dziesięciu misji plus jednej bonusowej (odblokowanej po zaliczeniu opcjonalnych wytycznych).

Rozgrywka przypomina nieco serię Advance Wars od Nintendo, choć mechanika produkcji Sproing jest nieco bardziej złożona. Plansze podzielone są na heksy, po których poruszają się jednostki nasze i naszego nieprzyjaciela. W grze pojawia się patent o nazwie Zone of Control, który sprawia, że pewien obszar wokół naszej jednostki jest niedostępny dla przeciwnika, co miewa niekiedy duże znaczenie dla przebiegu bitwy. Ogromne znaczenie zyskuje również otoczenie (czternaście rodzajów terenu). Podopiecznych można np. ukryć w lesie, dzięki czemu staną się niewidoczni.

W Panzer Tactics DS do dyspozycji mamy grubo ponad sto jednostek różnego rodzaju - lądowych, powietrznych i morskich. Każda z nich ma jakieś swoje wady i zalety, co przywodzi na myśl papier-nożyce-kamień. Nie bez znaczenia jest też morale armii, które mogą podnieść oficerowie.

Poza kampanią gra posiada tryb multipalyer dla maksymalnie czterech osób (dwie mogą grać na tej samej konsoli). Dostępne są też sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy.

Wideo - Panzer Tactics DS

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych