Worms: Open Warfare 2

Worms: Open Warfare 2

7,7
11 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.7
DS 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Two Tribes
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
31.08.2007
Europa:
31.08.2007
Producent:
Two Tribes
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
31.08.2007
Europa:
31.08.2007

Worms: Open Warfare 2 - opis gry

Worms: Open Warfare 2 to turowa strategia wyprodukowana przez brytyjskie studio Team17 i wydana przez THQ. Tytuł, podobnie jak poprzednia część, ukazał się tylko na konsolach przenośnych.

Open Warfare 2 to klasyczna odsłona serii Worms stworzona z myślą o konsolach przenośnych. Innymi słowy, przejmujemy tu kontrolę nad oddziałem kilku robali uzbrojonych w mniej lub bardziej cudaczne bronie. Starcia toczą się na dwuwymiarowych planszach w systemie turowym. Podczas naszej kolejki przejmujemy kontrolę nad jednym z podopiecznych i dobiega ona końca, gdy odpalimy atak, skończy się nam czas lub przez nieuwagę się zranimy (np. spadniemy z wysokiego miejsca).

Gra posiada różne warianty rozgrywki. Ten najważniejszy to kampania (Campaign), w której bierzemy udział w różnych misjach spojonych pewnym wątkiem fabularnym (naprzód popychają go animowane sekwencje). Poza tym jest jeszcze Puzzle Mode, tryb z wyzwaniami, multiplayer dla maksymalnie czterech osób, Forts oraz Race.

Open Warfare 2 na tle wcześniejszych odsłon wyróżniają bardzo bogate możliwości kustomizacji. Możemy zmieniać imiona robalom, ustawić dźwięki jakie wydają, stworzyć flagę dla własnej armii w specjalnym edytorze, zmodyfikować plansze itd. itp.  

Obie wersje nieco się od siebie różnią. Na PSP twórcy dodali tryb Time Attack, sieciowe lobby z klanami i rankingami, możliwość robienia zoomu oraz dlc, natomiast na NDS-ie tryb Laboratory, który oferował cztery minigierki robiące użytek z unikalnych funkcji konsoli Nintendo. Jedna z nich polegała na dmuchaniu w mikrofon w taki sposób, żeby pomóc omijać przeszkody lecącemu robalowi.

Wideo - Worms: Open Warfare 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych