NinNinDays 2

NinNinDays 2

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Qureate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
18.11.2021
Europa:
18.11.2021
Producent:
Qureate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
18.11.2021
Europa:
18.11.2021

NinNinDays 2 - opis gry

NinNinDays 2 to powieść graficzna wyprodukowana przez specjalizujące się w tym gatunku studio qureate. Tytuł ukazał się na PC oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - NinNinDays 2

Produkcja studia qureate opowiada historię miłosną rozgrywającą się współcześnie w tokijskiej dzielnicy Akihabara. Głównym bohaterem jest młody mężczyzna pracujący w samoobsługowym sklepie spożywczym. Chłopak jest samotny, co uświadamia sobie dobitnie po obsłużeniu promieniującej szczęściem zakochanej pary. Wkrótce jednak los się do niego uśmiecha: w sklepie zjawiają się dwie dziwne dziewczyny w strojach ninja, głodne i bez grosza przy duszy. Protagonista wręcza im bento, co staje się początkiem zażyłej znajomości.

Rozgrywka - NinNinDays 2

NinNinDays 2 nie jest grą we właściwym tego słowa znaczeniu, tylko powieścią graficzną. Nie ma tu ani rozwiązywania łamigłówek, ani jakichkolwiek wyzwań zręcznościowych. Możemy za to na różnych etapach opowieści podejmować decyzje rzutujące na bieg fabuły. Twórcy przygotowali w sumie kilka zakończeń.

Gra, podobnie jak część pierwsza, robi użytek z technologii E-mote, dzięki której ilustracje poruszają się płynnie i sprawiają wrażenie trójwymiarowych. 

Wideo - NinNinDays 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych