NFL Street 2: Unleashed

NFL Street 2: Unleashed

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.03.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.03.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005

NFL Street 2: Unleashed - opis gry

NFL Street 2 Unleashed to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim wyprodukowana przez studio EA Tiburon i wydana przez Electronic Arts. Gra ukazała się na PlayStation Portable. Unleashed to zmodyfikowana wersja NFL Street 2 wydanego na stacjonarnych sprzętach.

Gra, podobnie jak inne produkcje spod szyldu EA BIG, traktuje swoją dyscyplinę sportową z arcade;owym przymrużeniem oka. Zasadniczo mamy tu do czynienia z meczami futbolu amerykańskiego, które rozgrywane są na podwórkach i ulicach, ale zabawa została uatrakcyjniona o efekciarskie zagrania nie robiące sobie nic prawa grawitacji. Nowością w drugiej części NFL Street 2 były obecne na placu gry ściany, które można było wykorzystać podczas rywalizacji, oraz tak zwany Gamebreaker 2. Po zdobyciu w sumie 200 tysięcy punktów za styl otrzymujemy możliwość wejścia w specjalny stan zwany “god mode”. Zawodnik staje się wówczas znacznie szybszy i jest w stanie odeprzeć wszystkie ataki rywali, co sprawia, iż zdobycie przyłożenia powinny być tylko postawieniem kropki nad i.

Głównym trybem jest NFL Challenge. Budujemy w nim zespół (na co mamy 150 dni), który ma zmierzyć się z gwiazdami NFL z różnych epok (gra posiada licencję dzięki czemu pojawiają się w niej zawodnicy znani z boisk). Po drodze zaliczamy różne wyzwania, jak zdobycie określonej liczby punktów za styl. Jeśli nam się uda, otrzymujemy punkty, które można potem przeznaczyć na rozwój podopiecznych. Podobny w założeniach jest tryb Own The City (nowość w NFL Street 2), z tą różnicą że w nim budujemy drużynę i podróżujemy po Bay City szukając ekip do rywalizacji.

Wersja Unleashed oferuje trzy nowe tryby wieloosobowe (oprócz tych podstawowych z pierwowzoru): Street Slalom (tor z przeszkodami), Style Point Challenge oraz Style Standoff, który przypomina trochę grę rytmiczną. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Wideo - NFL Street 2: Unleashed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych