NBA Street: Showdown

NBA Street: Showdown

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Canada - Team Fusion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.04.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005
Producent:
EA Canada - Team Fusion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.04.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005

NBA Street: Showdown - opis gry

NBA Street Showdown to gra sportowa traktująca o koszykówce wyprodukowana przez Team Fusion i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation Portable. Bazował na ‘głównych’ odsłonach NBA Street wydawanych na sprzętach stacjonarnych.

NBA Street Showdown, podobnie jak inne produkcje spod szyldu EA Sports BIG, traktuje swoją dyscyplinę sportową z arcade’owym przymrużeniem oka. Podczas meczów naprzeciwko siebie staje po trzech graczy. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza wygra o dwa punkty zdobywając ich co najmniej 21 (w opcjach tę granicę można jednak przesunąć). Oprócz punktów zwyczajnych ważna jest poza tym efektowna gra pozwalająca na odpalenie Gamebreakera, czegoś w stylu specjalnej umiejętności, która nie tylko pozwala zwiększyć naszą zdobycz punktową, ale także zmniejszyć ją u rywala. Gra, co warto dodać, posiada licencję ligi NBA.

Główny tryb to King of the Courts. Zabawa polega w nim na przejmowaniu kontroli nad kolejnymi placami do gry, które strzeżone są przez bossów, a następnie ich utrzymanie. Aby zwyciężyć w tej rywalizacji, musimy sprostać stawianym przed nami wyzwaniom. Jeśli nam się powiedzie, odblokowujemy dostęp do kolejnych.

Przenośne NBA Street oferuje także inne atrakcje, np. w postaci minigier. Pierwsza to Shot Blocker, w której, jak sama nazwa wskazuje, rzecz polega na blokowaniu rzutów. Im bliżej jesteśmy rzucającego zawodnika, tym lepiej, ale ma to swój minus - wymaga czasu. Druga to natomiast Arcade Shootout i w niej to my próbujemy trafić do kosza. Aby przejść do następnej planszy, musimy trafić określoną liczbę razy. Na dalszych etapach gra utrudnia nam życie, np. przedstawiając ruchome kosze.

Powyżej opisane minigry można też ogrywać w multi - albo wymieniając się konsolą, albo grając jednocześnie.

Wideo - NBA Street: Showdown

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych