FIFA Street 2

FIFA Street 2

6,9
54 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.2
DS 5.0
PS2 7.2
XBOX 5.7
GC 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
18 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.02.2006
Europa:
03.03.2006
Polska:
03.03.2006
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
18 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.02.2006
Europa:
03.03.2006
Polska:
03.03.2006

FIFA Street 2 - opis gry

FIFA Street 2 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xbox, GameCube, PlayStation Portable oraz NDS.

Gra jest drugą odsłoną serii FIFA Street, która na blat bierze tematykę ulicznej piłki nożnej. W meczach bierze udział ogólnie ośmiu zawodników - po czterech na drużynę (trzech gra w polu, jeden to bramkarz). Integralną częścią rozgrywki jest system często efekciarskich trików (niektórzy piłkarze mają swoje własne unikalne dla nich sztuczki, jak Ronaldinho) wykonywanych przez piłkarzy, przy czym dodać należy, że są one nie tylko dla estetyki, ale też rzutują na przebieg rywalizacji. Za ich wykonanie otrzymujemy punkty, które z kolei nabijają specjalny wskaźnik pozwalający odpalić gamebreakera, potężny strzał niemalże nie do obrony przez bramkarza.

FIFA Street 2 oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to Play Now, w którym możemy rozegrać szybki mecz bez zbędnych ceregieli, kariera (Rule the Street), gdzie tworzymy własnego zawodnika, a następnie klecimy własną drużynę (składającą się z prawdziwych piłkarzy lub fikcyjnych) uczestniczącą w przeróżnych zawodach, Skills Challenge, czyli wyzwania polegające na wykonywaniu piłkarskich sztuczek, oraz Creation Zone pozwalający nam zaprojektować własne boisko (tych przygotowanych przez twórców jest dziesięć i umiejscowiono je w różnych zakątkach świata, począwszy od Londynu, a skończywszy na Brazylii). Gra oferuje oczywiście także multiplayer. W zależności od sprzętu grać mogą maksymalnie dwie lub cztery osoby.

FIFA Street 2 posiada licencję FIFPro. W grze pojawiają się zawodnicy znani z prawdziwych boisk (okładkę zdobi wizerunek Cristiano Ronaldo), a także legendy piłki nożnej: Johan Cruyff, Eusébio czy Karl-Heinz Rummenigge.

Zabawie przygrywa stacja radiowa. Audycje prowadzi w niej Zane Lowe, były dziennikarz BBC Radio 1. Ścieżka dźwiękowa składa się z utworów takich wykonawców jak Roots Manuva, Sway, Pendulum, The Editors oraz The Subways.

Wideo - FIFA Street 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych