World Tour Soccer 2

World Tour Soccer 2

3,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 3.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.06.2006
Europa:
23.06.2006
Producent:
London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.06.2006
Europa:
23.06.2006

World Tour Soccer 2 - opis gry

World Tour Soccer 2 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana przez London Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation Portable. Była to druga część serii WTS wydana na tym sprzęcie (i zarazem ostatnia).

World Tour Soccer 2 znacząco różni się od wielu innych gier tego samego typu. Produkcja London Studio jest nie tylko arcade’owa, ale też wprowadza interesujący patent do rozgrywki: punkty, które są równie ważne jak strzelone przez naszych zawodników gole. Punkty przyznawane są różne rzeczy - zależy to od trybu i zasad.

W grze dostępne są trzy główne tryby. Ten najważniejszy to World Tour, w którym odwiedzamy różne zakątki świata biorąc udział w wyzwaniach różnego typu. Jest ich łącznie dziewięć. W zależności od obowiązujących w danym meczu zasad punkty przyznawane są inaczej. Na przykład gdy obowiązuje All-rounder musimy wymieniać jak najwięcej podań między zawodnikami, w przypadku Zone liczba przyznanych punktów zależy od tego, w jakiej części boiska znajduje się zawodnik, który otrzymał podanie, zaś w shot clock gola należy strzelić w ciągu piętnastu sekund od rozpoczęcia akcji. Liczba zgromadzonych punktów decyduje potem o medalu jaki otrzymamy.

Poza tym dostępny jest także Medal Mode, który jest podobny do World Tour. W nim także bierzemy udział w rozmaitych wyzwaniach, choć nie podróżujemy już po świecie. Trzeci tryb to natomiast Exhibition, czyli szybki mecz. Zagrać możemy z konsolą lub z innymi graczami. Jednocześnie w zabawie mogą uczestniczyć cztery osoby (grać można też przez sieć).

W drugiej części ‘przenośnego’ World Tour Soccer, w odróżnieniu od pierwszej, nie ma drużyn klubowych, są tylko reprezentacje narodowe. Gra objęta jest licencją FIFPro.

Wideo - World Tour Soccer 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych