Moto Racer World Tour

Moto Racer World Tour

6,7
6 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Infogrames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.09.2000
Europa:
29.09.2000
Producent:
Infogrames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.09.2000
Europa:
29.09.2000

Moto Racer World Tour - opis gry

Moto Racer World Tour to gra traktująca o wyścigach motocykli wyprodukowana przez francuskie studio Delphine Software i wydana przez Infogrames. Tytuł ukazał się wyłącznie na PlayStation i był w sumie trzecią odsłoną serii Moto Racer.

Moto Racer World Tour to gra wyścigowa należąca do gatunku tych, które nie silą się na przesadny realizm. Twórcy oddali do naszej dyspozycji ponad trzydzieści motocykli - każdy opisany innymi parametrami, toteż prowadzi się go inaczej. Rywalizacja odbywa się na osiemnastu torach istniejących w rzeczywistości.

 

Produkcja francuskiego studia oferuje różne warianty zabawy. Najważniejszy jest World Tour Championship, w którym możemy rozegrać mistrzostwa startując w serii coraz bardziej wymagających wyścigów. Wygrana w nim pozwala odblokować bonusową zawartość, jak dodatkowe tryby czy tory. Oprócz mistrzostw na liście atrakcji znajduje się też Single Race, czyli szybki wyścig bez zbędnej filozofii na wybranych przez nas ustawieniach, Time Attack (jazda na czas), Traffic, gdzie wyścigi odbywają się pośród ruchu drogowego, Dragster, Trial, czyli rozmaite wyzwania testujące nasze umiejętności, oraz Freestyle, tryb, w którym koncentrujemy się na wykręcaniu możliwie jak najbardziej efektownych trików. Gra posiada również multiplayer dla maksymalnie dwóch osób.

 

Rywalizacja w tych wszystkich trybach odbywa się na różnych nawierzchniach, co ma wpływ na przyczepność pojazdu. Żeby motocykl oferował w danej sytuacji jak najlepsze osiągi, możemy zajrzeć w jego bebechy. W ten sposób da się wpłynąć na różne ustawienia, począwszy od zawieszenia, a skończywszy na wyborze opon.

 

Moto Racer World Tour generalnie posiada całkiem sporo zawartości, jednak jedna z atrakcji obecna w poprzedniej części została wyrugowana - edytor dający możliwość tworzenia własnych torów.

Wideo - Moto Racer World Tour

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych