MLB The Show 22

MLB The Show 22

8,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 10.0
XSX|S 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
05.04.2022
Europa:
05.04.2022
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
05.04.2022
Europa:
05.04.2022

Recenzja redakcji

MLB: The Show 22
Kajetan Kajtii Węsierski

Kajetan Węsierski

7.0
MLB: The Show 22 - recenzja gry. Uderz, rzuć, złap, biegnij
PS4 XONE NS PC PS5 XSX|S

MLB The Show 22 - opis gry

MLB The Show 22 to gra sportowa traktująca o bejsbolu wyprodukowana przez San Diego Studio i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Rozgrywka - MLB The Show 22

MLB The Show 22 to siedemnasta odsłona cenionej serii traktującej o bejsbolu. Podobnie jak poprzednie edycje, produkcja Sony może się pochwalić licencją Major League Baseball, w związku z czym występują w niej wszystkie drużyny i zawodnicy znani z prawdziwych boisk (a ich wygląd i umiejętności starano się odwzorować z przywiązaniem do szczegółów).

Edycja na 2022 roku wprowadza oczywiście kilka nowości do formuły cyklu. Najważniejszą atrakcją jest tym razem nowy tryb kooperacyjny, który pozwala nam i maksymalnie dwóm innym graczom brać razem udział w rozmaitych wyzwaniach. 

W MLB The Show 22 powracają dobrze znane tryby. Wspomnieć w tym kontekście warto o March to October. Zasadniczo rzecz biorąc, możemy w nim rozegrać cały sezon i spróbować zdobyć mistrzostwo. Rzecz nie sprowadza się jednak do rozgrywania całych meczów, ale różnych momentów, w trakcie których musimy wyprowadzić naszą drużynę na prostą. Wyzwania z kolei mogą być różne. Dobra postawa wpływa na morale całego zespołu, a to przekłada się z kolei na większe szanse przy kolejnych meczach. Powraca również Franchise Mode, czyli tryb pozwalający nam zarządzać całą drużyną (wzbogacony np. o szereg nowych parametrów opisujących umiejętności zawodników) i Diamond Dynasty, odpowiednik Ultimate Team z gier Electronic Arts.

Dobrze znane tryby także doczekały się pewnych zmian. Dla przykładu March to October pozwala nam teraz rozegrać wiele sezonów i oferuje więcej opcji zarządzania drużyną między nimi. Diamond Dynasty otrzymało natomiast dodatek w formie Mini League, ligi, w której wystawiać możemy swoją drużynę, a tym samym upgrade’ować potencjał podopiecznych.

MLB The Show 22 oferuje ponadto standardowy multiplayer pozwalający rywalizować maksymalnie sześciu osobom jednocześnie. 

Wideo - MLB The Show 22

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper