Madden NFL 22

Madden NFL 22

4,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S 4.0
PC 6.0
PS4 4.0
XONE -
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
20.08.2021
Europa:
20.08.2021
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
20.08.2021
Europa:
20.08.2021

Madden NFL 22 - opis gry

Madden NFL 22 to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim wyprodukowana przez studio EA Tiburon i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PC, konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz platformie Google Stadia.

Rozgrywka - Madden NFL 22

Dalsza część tekstu pod wideo

Madden NFL 22 to kolejna odsłona popularnej (przede wszystkim w USA) serii sportowej poświęconej futbolowi amerykańskiemu. Gra, podobnie jak wcześniejsze edycje, posiada pełną licencję ligi NFL, w związku z czym pojawiają się w niej wszyscy zawodnicy, drużyny oraz rozgrywki. Co warto także dodać, rozmaite dane są ponadto aktualizowane w trakcie sezonu, by sytuacja w grze odpowiadała sytuacji na stadionach.

Jedną z głównych atrakcji Madden NFL 22 jest Face of the Franchise, tutejszy tryb fabularny, w którym tworzymy własnego zawodnika, decydujemy o jego pozycji na boisku i ogólnych parametrach, a następnie prowadzimy przez karierę. Sama narracja nie jest szczególnie rozbudowana, ale w jej trakcie mamy możliwość podejmowania ważnych decyzji rzutujących na losy głównego bohatera - jego zarówno na to, co dzieje się na boisku, jak i poza nim.

Inne atrakcje to m.in. tryb The Yard, w którym rozgrywka jest bardziej arcade’owa. Rywalizacja odbywa się bowiem na mniejszym boisku i uczestniczą w niej drużyny liczące po sześciu zawodników. W edycji Maddena na 2022 rok nie brakuje ponadto popularnego Franchise (znanego także z innych serii sportowych Electronic Arts), gdzie budujemy własną drużynę.

Gra wprowadza oczywiście różne nowości odświeżające formułę. Jedną z nich jest specjalny wskaźnik, który odzwierciedla stan mentalny drużyny. Mają na niego wpływ różnorakie czynniki: gra na własnym stadionie, udane/nieudane zagrania itd. Jeśli dobrze nam idzie, ekipa otrzymuje buffy zwiększające szanse zwycięstwa.

Spośród powyższych wymienić można również zaktualizowany graficzny interfejs, więcej różnorodności dzięki czemu każdy z sezon ma być w założeniach inny, możliwość rozwijania sztabu szkoleniowego, przygotowania strategii z tygodnia na tydzień itd. 

Wideo - Madden NFL 22

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper