Mini Motorways

Mini Motorways

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Dinosaur Polo Club
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Logiczna
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019
Producent:
Dinosaur Polo Club
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Logiczna
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019

Mini Motorways - opis gry

Mini Motorways to gra strategiczna polegająca na budowaniu miejskiej infrastruktury drogowej. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach Apple w ramach usługi Apple Arcade, a później trafił również na PC i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Mini Motorways

Mini Motorways przypomina pod względem założeń Mini Metro, poprzednią grę studia Dinosaur Polo Club. O ile jednak tam budowaliśmy infrastrukturę kolejową, tutaj budujemy miejską infrastrukturę drogowa w taki sposób, by na ulicach nie powstawały korki. Do dyspozycji mamy ograniczoną liczbę narzędzi: dróg, rond, autostrad, sygnalizacji świetlnej, mostów, tuneli itd. Rzecz polega na zidentyfikowaniu potencjalnych zatorów i innych tego typu problemów, a następnie skorzystać z tego co mamy na podorędziu, żeby je rozwiązać. Na względzie należy mieć kolor pojazdów – dla przykładu niebieskie wyjeżdżają z niebieskich budynków i muszą trafić do niebieskich celów (co też należy uwzględnić w swoich planach), a żółte do żółtych.

W Mini Motorways na przejście czeka jedenaście plansz inspirowanych prawdziwymi metropoliami takimi jak Los Angeles, Moskwa, Zurych, Dubaj, Rio de Janeiro, Pekin czy Osaka. Każde miasto ma swoje unikatowe cechy, które mają przełożenie na rozgrywkę: pomagają lub utrudniają zmagania. Może to być inne ukształtowanie terenu, obecność gór, rzecz, stacji przesiadkowych (lub ich braku) czy superszybkich japońskich pociągów.

Wideo - Mini Motorways

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych