Urban Flow

Urban Flow

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Baltoro Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.06.2020
Europa:
26.06.2020
Producent:
Baltoro Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.06.2020
Europa:
26.06.2020

Urban Flow - opis gry

Urban Flow to gra logiczna wyprodukowana przez polskie studio Baltoro Games, w którym rozgrywka polega na kierowaniu ruchem drogowym. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch. 

Rozgrywka - Urban Flow

Produkcja Baltoro Games  jest całkowicie pozbawiona fabuły. Założenia rozgrywki są bardzo proste. Zabawa polega na kierowaniu ruchem drogowym, by był on możliwie jak najbardziej płynny i by nie dochodziło do wypadków. Plansze są niewielkie i mieszczą się w całości na ekranie telewizora/konsoli. 

W praniu rozgrywka sprowadza się do zmiany koloru świateł. Jeśli będą czerwone, samochody się rzecz jasna zatrzymają, ale cierpliwość kierowców ma też swoje granice. Jeżeli bowiem będą czekać zbyt długo, w końcu ruszą przed siebie bez pozwolenia, czym znacząco zwiększą ryzyko spowodowania kolizji. Na koniec levelu jesteśmy oceniani. W zależności od tego, jak nam poszło, możemy otrzymać maksymalnie trzy gwiazdki. By móc przejść do kolejnego wyzwania, musimy zdobyć co najmniej jedną. Wraz z postępami stopień trudności oczywiście rośnie. Układ ulic robi się dla przykładu bardziej skomplikowany, a świateł, nad którymi musimy czuwać i przełączać je właściwych momentach, jest więcej.

Tryby - Urban Flow

Główny wariant rozgrywki Urban Flow oferuje 100 poziomów (w różnych sceneriach), które możemy ogrywać sami lub z innymi osobami w co-opie, co obniża nieco poprzeczkę i czyni wyzwania łatwiejszymi. Zgromadzone w nim gwiazdki pozwalają odblokowywać bonusową zawartość: nowe samochody, nowe budynki itd.

Oprócz tego dostępny jest także tryb Endless, w którym -- jak sama nazwa sugeruje -- gramy dopóki nie doprowadzimy kraksy.

Wideo - Urban Flow

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper