Marchen Forest: Mylne and the Forest Gift

Marchen Forest: Mylne and the Forest Gift

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PrimaryOrbit
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
28.01.2021
Europa:
28.01.2021
Producent:
PrimaryOrbit
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
28.01.2021
Europa:
28.01.2021

Marchen Forest: Mylne and the Forest Gift - opis gry

Marchen Forest: Mylne and the Forest Gift to gra RPG w konwencji dungeon crawlera wyprodukowana przez studio PrimaryOrbit i wydana przez Clouded Leopard Entertainment. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i Switch.

Fabuła - Marchen Forest

Główną bohaterką gry jest tytułowa Mylne, adeptka alchemii mieszkająca z dziadkiem w środku magicznego lasu. Dziewczyna stopniowo przygotowuje się do nowej roli: szuka potrzebnych dziadkowi ziół, pomaga innym mieszkańcom lasu, łączy przyjemne z pożytecznym. Sielanka nie trwa jednak przesadnie długo. Wkrótce Mylne dowiaduje się prawdy o swojej matce i tego, że dziadek ukrywał przed nią pewne informacje. By dowiedzieć się więcej, bohaterka postanawia udać się do tajemniczego dungeonu.

Rozgrywka - Marchen Forest

Produkcja PrimaryOrbit podzielona jest na dwie części. Pierwsza polega na realizowaniu prostych wytycznych w lesie i uczestnictwie w minigierkach, tymczasem gdy atmosfera gęstnieje, Marchen Forest zamienia się w dungeon crawlera.

Zasady są tu podobne jak w innych podobnych grach. Mylne przeczesuje pełne niebezpieczeństw lochy, odwiedza kolejne pomieszczenia, zbiera mniej lub bardziej przydatne przedmioty, dba o zaspokojenie głodu itd. Jeśli chodzi o to ostatnie, podczas rozgrywki towarzyszy nam nie tylko wskaźnik przedstawiający stan zdrowia, ale też głodu. 

Walki są losowe, stanowiąc swego rodzaju hybrydę systemu turowego i real-time’owego w stylu np. serii Paper Mario. Do wyboru mamy trzy główne komendy: atak, blok, parowanie ciosu. Przeciwnicy sygnalizują mową ciałą, co zrobią, dlatego mamy szansę adekwatnie zareagować.

W Marchen Forest, warto dodać, istnieje więcej niż jeden dungeon. Spotykamy także inne postacie, które po spełnieniu określonych warunków mogą wyuczyć bohaterkę nowej umiejętności. 

Wideo - Marchen Forest: Mylne and the Forest Gift

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych