Undead Darlings ~no cure for love~

Undead Darlings ~no cure for love~

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mr. Tired Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
28.09.2020
Europa:
28.09.2020
Producent:
Mr. Tired Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
28.09.2020
Europa:
28.09.2020

Undead Darlings ~no cure for love~ - opis gry

Undead Darlings ~no cure for love~ to gra RPG w konwencji dungeon crawlera wyprodukowana przez Mr. Tired Media i wydana przez Sekai Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i Switch. Jego produkcja została sfinansowana na serwisie Kickstarter.

Fabuła - Undead Darlings

Głównym bohaterem gry jest Reginald Happenstance, który pewnego dnia wybudza się ze snu i konstatuje, że w jego otoczeniu zaszły spore zmiany. Jego przyjaciółka Pearl jest nienaturalnie blada, obwiązana bandażami, a dodatkowo czuć od niej trupi odór. Rychło okazuje się, że świat został opanowany przez zombie i inne monstra, za co może odpowiadać ojciec Reginalda - szalony naukowiec. Protagonista musi zbadać sprawę i przy okazji uratować Pearl, które zachowała resztki człowieczeństwa dzięki swojemu czystemu sercu.

Rozgrywka - Undead Darlings

Pod względem rozgrywki Undead Darlings przypomina gry w rodzaju Etrian Odyssey. Mamy tu do czynienia z dungeon crawlerem, tj. tytułem, w którym nasze działania sprowadzają się do eksplorowania lochów pełnych najróżniejszych niebezpieczeństw. Początkowo mamy dwie postacie do wyboru, Reginalda i Pearl, ale później do tej pary dołącza też pięć innych dziewcząt-zombie. Dobieranie postaci do drużyny odgrywa ma tu istotne znaczenie. Podopieczni bowiem nie tylko różnią się umiejętnościami, ale też posiadanie kogoś w ekipie może podczas eksploracji włączyć scenkę ujawniającą więcej informacji o bohaterce.

System walki jest turowy. W trakcie starć ważne jest, by znaleźć słabości przeciwników. Użycie właściwego ataku nie zadaje jednak większych obrażeń, a przynajmniej nie od razu. Zamiast tego uruchamia mnożnik, a mnożnik ten można wykorzystać później przy wykonywaniu innych czynności. Oprócz tego Undead Darling pozwala też klecić combosy/chainy.

Wymagania sprzętowe - Undead Darlings

Minimalne:

 

Wideo - Undead Darlings ~no cure for love~

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych