.hack//G.U. Vol. 3: Redemption

.hack//G.U. Vol. 3: Redemption

7,5
15 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Śr. czas:
50 godzin
Premiery
Świat:
18.01.2007
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Śr. czas:
50 godzin
Premiery
Świat:
18.01.2007

.hack//G.U. Vol. 3: Redemption - opis gry

.hack//G.U. Vol.3 Redemption to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio CyberConnect2 na PlayStation 2. Jej akcja rozgrywa się w wirtualnym świecie The World. Tytuł wieńczy historię ukazaną wcześniej w Vol. 1: Rebirth i Vol. 2: Reminisce.

Gracz po raz trzeci przejmuje kontrolę nad Haseo, który przemierza wirtualny świat The World próbując rozwikłać zagadkę tajemniczego wirusa AIDA wpływającego na ludzi w grze i poza nią. Haseo musi odkryć stojącą za nim prawdę i zlikwidować go raz na zawsze ratując przy okazji swoich znajomych. Historię opowiedziano za pomocą cut-scenek, ale żeby mieć pełen przegląd sytuacji musimy też czytać maile i fora dyskusyjne poświęcone The World. Jako iż mamy tu do czynienia z kontynuacją, która ukazała się zaledwie kilka miesięcy po premierze poprzedniej odsłony, większość lokacji i postaci jest nam już znana.

System walki także nie doczekał się znaczących zmian. Pojedynki toczą się w czasie rzeczywistym, a inicjujemy je natykając się na przeciwników widocznych podczas eksploracji. Gracz kontroluje tylko Haseo, nad pozostałą dwójką pieczę sprawuje konsola, choć można im wyznaczyć pewną ogólną strategię działania. Nasi podopieczni rozwijają się jak w innych grach jRPG - zdobywając punkty doświadczenia. Powracają umiejętności znane z poprzednich odsłon, np. techniki łączone, ale pojawiają się też nowe, jak Avatar Awakening ułatwiające walkę z wirusem. Istotny pozostaje przy tym wskaźnik morale dający dostęp do najpotężniejszych ataków.

Poza samą walką gracz może podjąć się wykonania pobocznych questów lub zaliczenia opcjonalnych dungeonów. Aby ułatwić sobie trochę życie, może także przetransferować parametry swojej postaci z poprzedniej części.

Wideo - .hack//G.U. Vol. 3: Redemption

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper