.hack//G.U. Vol. 2: Reminisce

.hack//G.U. Vol. 2: Reminisce

7,4
13 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Śr. czas:
47.5 godzin
Premiery
Świat:
28.09.2006
Europa:
08.05.2007
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Śr. czas:
47.5 godzin
Premiery
Świat:
28.09.2006
Europa:
08.05.2007

.hack//G.U. Vol. 2: Reminisce - opis gry

.hack//G.U. Vol. 2: Reminisce to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio CyberConnect2 i wydana przez Bandai (w USA już przez Namco Bandai) na PlayStation 2. Reminisce to bezpośrednia kontynuacja .hack//G.U. Vol. 1: Rebirth. “Dwójka” ukazała się w Japonii zaledwie cztery miesiące po premierze pierwowzoru.

Głównym bohaterem wciąż pozostaje Haseo. W poprzedniej części wyruszył on w pościg po wirtualnym świecie The World chcąc odszukać gracza, który sprawił, że jego przyjaciółka zapadła w śpiączkę. Reminisce zaczyna się tam, gdzie kończy Rebirth - protagonista i jego znajomi zostają uwięzieni w The World na dobre, nie mogąc się wylogować.

W typowym dla serii .hack stylu świat wirtualny i prawdziwy wpływają na siebie nawzajem, a zadaniem Haseo będzie znaleźć sposób, jak uratować siebie i swoich przyjaciół w obu rzeczywistościach. Historię opowiedziano tu głównie za pomocą cut-scenek, ale odkrycie wszystkich tajemnic będzie od nas wymagać również przeprowadzania rozmów z napotkanymi postaciami, czytania maili i przeglądania for dyskusyjnych poświęconych The World. 

Gameplay, jak można się spodziewać, nie uległ większym zmianom. Starcie inicjujemy po zetknięciu się z przeciwnikiem widocznym podczas eksploracji. Walki toczą się w czasie rzeczywistym, choć przy wyborze komendy następuje pauza. Kontrolujemy tylko Haseo, nad pozostałą dwójką pieczę sprawuje konsola, jednak mimo to mamy pewien ograniczony wpływ na ich poczynania. W grze nie zabrakło technik specjalnych i łączonych, które da się wykonać po nabiciu morale ekipy. Nasi podopieczni rozwijają się zbierając doświadczenie zgarniane po zwycięskich potyczkach.

Odwiedzając różne zakątki The World możemy sobie urozmaicić czas wykonując side-questy, jednak twórcy nie dodali do Vol. 2 zbyt wielu nowych lokacji względem “jedynki”. Główną nowością jest karciana minigra o nazwie Crimson VS.

Wideo - .hack//G.U. Vol. 2: Reminisce

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper