Bugs Bunny: Lost in Time

Bugs Bunny: Lost in Time

7,7
38 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.8
PSone 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Behaviour Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
05.1999
Europa:
29.06.1999
Producent:
Behaviour Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
05.1999
Europa:
29.06.1999

Bugs Bunny: Lost in Time - opis gry

Bugs Bunny: Lost in Time to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez Behaviour Interactive i wydana przez Infogrames na komputery osobiste oraz PlayStation. Jej głównym bohaterem był popularny królik Bugs znany z kreskówek z serii “Zwariowane melodie”.

Podczas pobytu w Albuquerque Bugs obiera niewłaściwy kierunek i trafia przypadkowo na wehikuł czasu, który zabiera go do tajemniczego miejsca zwanego po prostu “Nigdzie”. Tam główny bohater spotyka czarnoksiężnika Merlina Munroe uwięzionego w czasoprzestrzeni. Prosi on Bugsa o znalezienie złotych marchewek i zegarków mających umożliwić mu powrót do domu.

 

Jako Bugs odwiedzimy pięć historycznych epok składających z pomniejszych plansz. W sumie ponad dwadzieścia poziomów. Poszukiwanie wspomnianych marchewek i zegarków jest oczywiście sednem rozgrywki. Marchewki pozwalają nam dostawać się do nowych, wcześniej zamkniętych miejscówek, z kolei zegarki umożliwiają podróżowanie w czasie. Wiele z tych przedmiotów jest dobrze ukrytych, dlatego nie raz i nie dwa przyjdzie się nam napocić. Co warto dodać, niektóre plansze są dość liniowe, inne natomiast bywają bardziej rozległe, co dodatkowo utrudnia zbieractwo.

 

Bugs potrafi biegać, skakać, skradać się, wymierzać kopniaki, nosić oraz przesuwać cięższe obiekty, a także kopać dziury. Ta ostatnia umiejętność przydaje się zwłaszcza do unikania/zaskakiwania przeszkadzajek. Zwykłe plansze urozmaicają starcia z bossami, czyli postaciami, które powinno być znane fanom kreskówek. By ich pokonać, musimy znaleźć odpowiednią strategię. Np. Sama, który w grze jest piratem, możemy załatwić wysyłąć mu łodzie wyładowane TNT, natomiast zmagając się z kaczorem Daffym zmieniamy znaki informujące myśliwych, na jakie zwierzę jest sezon.

Wideo - Bugs Bunny: Lost in Time

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper