Bugs Bunny & Taz: Time Busters

Bugs Bunny & Taz: Time Busters

7,9
36 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.0
PSone 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Artificial Mind and Movement
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.2000
Europa:
08.12.2000
Producent:
Artificial Mind and Movement
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.2000
Europa:
08.12.2000

Bugs Bunny & Taz: Time Busters - opis gry

Bugs Bunny & Taz: Time Busters to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio Artificial Mind and Movement i wydana przez Infogrames na PlayStation oraz PC. Tytuł był kontynuacją Bugs Bunny: Lost in Time.

Bugs Bunny & Taz: Time Busters kontynuuje tematykę poprzedniej odsłony. Królikowi Bugsowi ponownie przyjdzie podróżować po różnych historycznych epokach, choć tym razem w innym celu i z pomocnikiem - popularnym diabłem tasmańskim Tazem. Ich zmagania rozpoczynają się po tym, jak kaczor Daffy przypadkowo zniszczył regulator czasu należący do Babci. Bugs, który zjawia się w jej domu po tym incydencie, rozpoczyna zadanie mające na celu odnalezienie części urządzenia oraz innych bohaterów, którzy rozpierzchli się po czasoprzestrzeni.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Na przejście czeka tu pięć światów. Oprócz tego początkowego, w którym Babcia odgrywa rolę nauczycielki, odwiedzimy także ery Azteków, wikingów, Arabię oraz Transylwanię. Miejscówki składają się dodatkowo z pomniejszych plansz. Dostęp do tego wszystkiego mamy z poziomu bazy wypadowej. Po przejściu ‘zwykłych’ leveli staczamy natomiast walkę z bossem, a to otwiera nam dostęp do kolejnych wyzwań.

 

Time Busters to platformówka, która duży nacisk kładzie na zbieractwo. W pierwszej odsłonie były to marchewki i zegarki, teraz z kolei szukamy części regulatora czasu, których przygotowano aż 500. Bugs nie jest jednak osamotniony, bowiem we wspomnianym żmudnym zadaniu pomaga mu Taz. Bohaterowie posiadają zestaw unikalnych dla siebie umiejętności przydających się w odmiennych sytuacjach. Grać możemy w pojedynkę (wówczas musimy się przełączać pomiędzy podopiecznymi) lub ze znajomym kooperując.

 

Produkcja posiada dwa zakończenia. To prawdziwe zobaczymy, jeśli uzbieramy wszystkie części regulatora. Jeśli natomiast ich nie uzbieramy, będziemy mogli po obejrzeniu gorszego endingu natychmiast rozpocząć poszukiwania brakujących części mając do dyspozycji wszystkiego odblokowane plansze.

Wideo - Bugs Bunny & Taz: Time Busters

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper