Azur Lane: Crosswave

Azur Lane: Crosswave

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Felistella
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
29.08.2019
Europa:
21.02.2020
Producent:
Felistella
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
29.08.2019
Europa:
21.02.2020

Azur Lane: Crosswave - opis gry

Azur Lane: Crosswave to gra action-RPG wyprodukowana przez studio Felistella i wydana przez Idea Factory. Tytuł ukazał się na PlayStation 4, PC i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie scrollowanego chińskiego RPG-a Azur Lane, który ukazał się w 2017 roku na urządzeniach przenośnych. 

Akcja gry rozgrywa się w świecie pokrytym w znaczącej mierze przez oceany. Oceany dzielą natomiast między sobą cztery państwa Eagle Union, Royal Navy, Iron Blood oraz Sakura Empire zachowujące neutralność. Pewnego dnia sytuacja jednak się zmienia. Pojawia się nowa siła, która z marszu podbija zdecydowaną większość morskich terytoriów. By stawić jej czoło, cztery wspomniane państwa powołują do życia elitarny oddział Azur Lane składający się z wojowniczych dziewcząt.

Pod względem rozgrywki produkcja studia Felistella przypomina trochę gry w rodzaju Virtual-On, Another Century’s Episode czy Gundam Versus. O ile oryginalne Azur Lane było dwuwymiarowe, w Crosswave zmagania toczą się na trójwymiarowych planszach, gdzie ścieramy się z siłami nieprzyjaciół. Do wyboru mamy tu ponad dwadzieścia postaci znanych z pierwowzoru wydanego na urządzeniach przenośnych, a konkretnie są to dziewczęta, które posiadają cechy okrętów. Podopieczne różnią się klasami, a przez to także umiejętnościami. W trakcie wykonywania misji mamy do dyspozycji trzy, między którymi możemy się swobodnie przełączać. Przed rozpoczęciem zmagań decydujemy zaś o ich wyposażeniu i dobieramy umiejętności.

Azur Lane: Crosswave oferuje cztery warianty rozgrywki: Story Mode, czyli tryb fabularny koncentrujący się na perypetiach dwóch zupełnie nowych postaci (Shimakaze i Suruga), Extreme Battle, swego rodzaju tryb z wyzwaniami (jest w nim łącznie ponad 100 flot do pokonania), Episode Mode, uzupełnie trybu fabularnego z krótszymi historiami z życia bohaterek, oraz Photo Mode, gdzie -- jak sama nazwa wskazuje -- robimy zdjęcia mogąc wybierać pozy, tła itd.

Wideo - Azur Lane: Crosswave

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych