Aeon Flux

Aeon Flux

6,1
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0
XBOX 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Majesco Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
15.5 godzin
Premiery
Świat:
15.11.2005
Europa:
31.03.2006
Polska:
01.06.2006
Producent:
Majesco Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
15.5 godzin
Premiery
Świat:
15.11.2005
Europa:
31.03.2006
Polska:
01.06.2006

Aeon Flux - opis gry

Aeon Flux to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Terminal Reality i wydana przez Majesco na PlayStation 2 i Xboxa. Produkcja powstała na podstawie filmu science fiction o tym samym tytule.

Akcja toczy się w dalszej przyszłości, w XXV wieku. Niemal cała ludzkość została wybita przez rozprzestrzeniającą się błyskawicznie tajemniczą chorobę. Ostało się tylko jedno, zamknięte przed światem zewnętrznym miasto - Bregna. Bregna zarządzana jest przez radę naukowców, którzy wynaleźli lek powstrzymujący pandemię. Główna bohaterka, tytułowa Aeon Flux, agentka ruchu oporu, wynajęta zostaje do wyeliminowana lidera grupy.

Aeon dysponuje różnymi umiejętnościami. Może wyprowadzać atak słabszy (i szybszy), mocniejszy (wolniejszy), trzaskać combosy i wykonywać różne ewolucje. Dysponuje również specjalną umiejętnością, która dostępna jest gdy ma niewiele energii. Za jej sprawą może szybko wyeliminować przeciwnika i zregenerować część zdrowia.

Podczas rozgrywki towarzyszą nam dwa wskaźniki: energii oraz stylu. Ten pierwszy nie wymaga wyjaśnień. Wskaźnik stylu zapełniamy z kolei pokonując napotykanych przeciwników. Gdy go nabijemy całkowicie, nasze combosy zadają większe obrażenia. Co jednak warto dodać, nie zawsze musimy walczyć. W wielu przypadkach lepszym wyjściem jest niezwracanie na siebie uwagi.

Bohaterka dysponuje też gnatem, do którego potrzebuje amunicji (znajdowanej tu i ówdzie), oraz rozmaitymi gadżetami pozwalającymi rozwiązać niektóre łamigłówki. Warto wspomnieć, że gdzieniegdzie znaleźć możemy kapsułki z przydatnymi informacjami rzucającymi więcej światła na wydarzenia mające miejsce w grze.

Wideo - Aeon Flux

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych