Raging Blades

Raging Blades

6,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PCCW
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.06.2002
Europa:
30.05.2003
Producent:
PCCW
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.06.2002
Europa:
30.05.2003

Raging Blades - opis gry

Raging Blades to gra akcji w klimatach fantasy wyprodukowana przez japońskie studio Pacific Century Cyber Works i wydana przez Wanadoo. Tytuł ukazał się tylko na konsoli PlayStation 2.

Akcja Raging Blades rozgrywa się na kontynencie o nazwie Atranart, gdzie coraz śmielej zaczynają sobie poczynać potwory, które sprawiają wrażenie, jakby ich jedynym celem było sianie zniszczenia. Czworo bohaterów rusza, aby zbadać sprawę i jednocześnie powstrzymać zagrożenie. Są to rycerz Gray, wojownik Bud, czarodziej Raybrandt oraz mniszka Tina (oprócz tego odblokować można jeszcze dwie grywalne postacie; są one znacznie silniejsze od tych podstawowych, ale tylko jednej z nich można używać w trybie fabularnym).

Na przejście czeka tu dziewięć lokacji (różnych tematycznie, ale kręcących się przeważnie wokół motywów często spotykanych w fantastyce), które składają się z pomniejszych plansz, a na ich końcu czeka nas starcie z bossem. Wspomniane powyżej postacie, jakie otrzymujemy do dyspozycji, różnią się rodzajem oręża oraz czterema parametrami: siła fizyczna, szybkość, magia i wytrzymałość. Jeśli chodzi o sterowanie, to dwa przyciski odpowiadają za ataki podstawowe, jeden za specjalny i jeden za działania defensywne. Dodatkowo trzaskać można też combosy, lecz ogólnie rzecz biorąc nie ma ich zbyt wiele.

Główną atrakcją gry jest tryb fabularny. Między kolejnymi poziomami poznajemy intrygę, w której biorą udział główni bohaterowie. Oprócz tego twórcy zaimplementowali również multiplayer w postaci trybu Duel Mode. Wbrew temu co sugeruje jego nazwa w rywalizacji mogą uczestniczyć maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Wideo - Raging Blades

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper