Wreckless: The Yakuza Missions

Wreckless: The Yakuza Missions

6,3
19 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0
XBOX 6.4
GC 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bunkasha
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.11.2002
Europa:
22.11.2002
Polska:
22.11.2002
Producent:
Bunkasha
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.11.2002
Europa:
22.11.2002
Polska:
22.11.2002

Wreckless: The Yakuza Missions - opis gry

Wreckless: The Yakuza Missions to gra akcji (z gatunku tych “samochodowych”) wyprodukowana przez studio Bunkasha i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się najpierw na Xboxie, a następnie został przeniesiony na konkurencyjne platformy - PlayStation 2 i GameCube’a.

Gra posiada jakiś wątek fabularny, ale jest on na dalszym planie. We Wreckless mamy do wyboru dwie pary bohaterów - policjantki oraz szpiegów. W każdym scenariuszu czeka na nas po dziesięć misji, a całość sprowadza się do jednego - powstrzymania członków yakuzy.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Wytyczne misji to chleb powszedni gier tego typu. W większości przypadków rozwalamy się po ulicach Hong Kongu demolując samochody mafii, odbijając ważne dokumenty z rąk bandziorów albo ratując ludzi. Żeby nie było zbyt różowo, na szyi zaciska nam się sznur pod postacią ograniczenia czasowego.

 

Wreckless, szczególnie w wersji na sprzęt Microsoftu, wyróżnia bardzo solidna oprawa graficzna oraz fizyka. Zaimplementowany tutaj model zniszczeń sprawia, że stan fury zależał od rodzaju zniszczeń, a przywiązanie do detali jest spore - drzwi i maska mogą odpaść, szyby potłuc się przy większej zadymie, tablica rejestracyjna gibie się na wszystkie strony zanim odleci ostatecznie. Także otoczenie może być zdewastowane w zależności od rozgrywających się wydarzeń.

 

Wreckless w wersji na Xboxia nie posiada innych wariantów rozgrywki oprócz dwóch wspomnianych na wstępie scenariuszy. Czynnikiem podnoszącym replayability są tam nowe samochody do odblokowania (niektóre wymagają nie lada poświęcenia i umiejętności) oraz możliwość nagrywania replayów naszych dokonań. GameCube i PS2 wprawdzie dostało multiplayer i tryb z wyzwaniami, ale wyraźnie słabiej było na tych konsolach z technicznym wykonaniem.

Wideo - Wreckless: The Yakuza Missions

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper