The Simpsons: Road Rage

The Simpsons: Road Rage

6,0
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.9
XBOX 7.0
GC -
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fox Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.11.2001
Europa:
30.11.2001
Producent:
Fox Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.11.2001
Europa:
30.11.2001

The Simpsons: Road Rage - opis gry

The Simpsons: Road Rage to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Radical Entertainment i wydana przez Electronic Arts na PlayStation 2, Xboxie, GameCube’ie oraz Game Boy Advance. Produkcja powstała na podstawie serialu animowanego emitowanego w Polsce pt. “Simpsonowie”.

Punktem wyjścia dla zmagań jest nowy szemrany interes pana Burnsa. Otóż wykupuje on wszystkie środki publicznego transportu jeżdżące po Springfield i zaczyna wozić za ich pomocą materiały radioaktywne. W tej sytuacji mieszkańcy postanawiają się skrzyknąć, zadbać o bezpieczniejszy transport, zarobić pieniądze i przepędzić Burnsa żeby miasto z powrotem wróciło do normalności.

 

Koncept gry przypomina serię Crazy Taxi od Segi. Nasze zadanie polega przede wszystkim na przewożeniu mieszkańców Springfield w wyznaczone miejsca. Na zrealizowanie usługi mamy przy tym ograniczony czas. Jeśli nam się uda, zarabiamy pieniądze. Generalnie im szybciej, tym lepiej. Po drodze musimy uważać na rozmaite przeszkody, między innymi samochody biorące udział w ruchu drogowym. Nie są to jednak jedyne czynności, które przyjdzie nam wykonywać. Inne zadania mogą polegać np. na ochronie klauna Krusty’ego lub dowiezieniu Homera do pracy, choć należy to zrobić w taki sposób, by pozostał on niezauważony. W sumie w Road Rage czeka na nas siedemnaście samochodów oraz sześć miejscówek. By je odblokować, musimy zarobić odpowiednią sumę pieniędzy.

 

Na początku gry do wyboru mamy pięć postaci (Homer, Bart, Marge, Lisa i pan Burns), ale z czasem do tego grona dochodzą inni bohaterowie znani z serialu. Road Rage posiada ponadto tryb multiplayer, w którym dwóch graczy rywalizuje o to, kto szybciej dowiezie pasażerów we wskazane miejsce.

Wideo - The Simpsons: Road Rage

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper