Worms: Ultimate Mayhem

Worms: Ultimate Mayhem

6,9
11 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS3 6.8
X360 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.09.2011
Europa:
28.09.2011
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.09.2011
Europa:
28.09.2011

Worms: Ultimate Mayhem - opis gry

Worms: Ultimate Mayhem to strategia turowa wyprodukowana i wydana przez brytyjskie studio Team17. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 36o. Ultimate Mayhem to udsokonalona wersja Worms 4: Mayhem.

Zasady rozgrywki w Ultimate Mayhem nie uległy zmianie względem poprzedników, ale w odróżnieniu od klasycznych odsłon serii tutaj bitwy między robalami toczą się w trójwymiarowym środowisku. Standardowo na starcie do dyspozycji mamy cztery robale. Przy każdej kolejnej turze przejmujemy kontrolę nad kimś z naszej ekipy, próbując nadwątlić siły przeciwnika. Wrogiego robala da się wyeliminować na dwa sposoby: pozbawiając go energii lub spychając w przepaść (istnieją nawet bronie do tego służące). Zaraz po przeprowadzeniu ataku kolejka dobiega końca.

W Worms: Ultimate Mayhem grać możemy w pojedynkę lub w multiplayerze. Multi oferuje kilka wariantów zabawy. Są to Statue Defend, Homeland i Death Match. W tym pierwszym trybie chodzi o dostanie się do bazy przeciwnika i zniszczenie statui, w drugim staramy się zniszczyć bazę oponenta lub wyeliminować wszystkie robale walczące po przeciwnej stronie, a w ostatnim skupiamy się tylko na zabijaniu robali. Grać mogą cztery osoby jednocześnie. Poza tym dostępne są też tryby singlowe, z trybem fabularnym włącznie, który składa się z ponad dwudziestu misji urozmaicanych cutscenkami.

Co warto dodać, w grze znajdują się opcje kustomizacji. Dzięki nim możemy wykreować własnego robala (dobierając ciuchy i akcesoria) lub złożyć potężną broń, którą potem można używać w innych trybach.

Wideo - Worms: Ultimate Mayhem

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper