We Were Here Forever

We Were Here Forever

7,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 7.0
XSX|S 7.0
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Total Mayhem Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Liczba graczy:
2
Premiery
Świat:
10.05.2022
Europa:
10.05.2022
Producent:
Total Mayhem Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Liczba graczy:
2
Premiery
Świat:
10.05.2022
Europa:
10.05.2022

We Were Here Forever - opis gry

We Were Here Forever to gra logiczno-przygodowa wyprodukowana przez studio Total Mayhem Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.  

Rozgrywka - We Were Here Forever

Produkcja studia Total Mayhem Games to czwarta odsłona serii We Were Here. Założenia rozgrywki nie uległy zmianie względem poprzedników. Dwie osoby zostają uwięzione w zamku Castle Rock i współpracując muszą się z niego wydostać. W odróżnieniu od poprzedników, w których fabuła miała charakter pretekstowy, tym razem większy nacisk położony został na narrację. Podczas zmagań możemy dowiedzieć się więcej o historii Castle Rock, jego mieszkańców, a nawet mieszkańcach leżącego nieopodal zamku miasteczka Rockbury.

Absolutnym warunkiem powodzenia jest współpraca między osobami uwięzionymi w Castle Rock, co przybiera różne formy w zależności od sytuacji. Gracze eksplorują inne sekcje zamku i porozumiewać mogą się wyłącznie za pomocą głosu. Każdy z nich ma dostęp do innego rodzaju informacji i narzędzi, które same w sobie są warte niewiele. Dla przykładu jedna osoba interpretuje wiadomości wysyłane przez wodne stworzenie, z kolei druga dysponuje narzędziami, dzięki którymi jest w stanie je przetłumaczyć. Inne zadanie może natomiast polegać na wspólnym przyrządzeniu mikstury.

We Were Here Forever można przejść w ok. dziesięć godzin. Gracze odwiedzają w tym czasie wiele zróżnicowanych lokacji, jak krypty, cmentarze czy zatopione kopalnie, gdzie dodatkowo należy mieć na względzie również poziom tlenu. 

Tytuł nie posiada trybu singlowego.

Wideo - We Were Here Forever

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper