Warriors Orochi 2

Warriors Orochi 2

5,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.0
PSP 4.7
PS2 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2008
Europa:
19.09.2008
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2008
Europa:
19.09.2008

Warriors Orochi 2 - opis gry

Warriors Orochi 2 to gra akcji w typie slashera wyprodukowana przez studio Omega Force i wydana przez Koei na PlayStation 2, PlayStation Portable i Xboxa 360. Podobnie jak pierwsza część, Warriors Orochi łączy uniwersa dwóch popularnych serii obu wspomnianym firm - Dynasty i Samurai Warriors.

Gra kontynuuje wątki przedstawione w pierwszej części. Demon Orochi został pokonany przez walczących wspólnie chińskich i japońskich generałów, ale pewna grupa zamierza go przywrócić z powrotem do życia. Do wyboru jest kilka scenariuszy przedstawiających tę samą historię z kilku perspektyw. Mamy tu wątek generałów z królestw Shu, Wu, Wei, samurajów a także bonusowy przedstawiający genezę uniwersum Warriors Orochi, czyli ‘wskrzeszenie’ tytułowego antagonisty.

 

Rozgrywka w Warriors Orochi nie odbiega od gier z serii Dynasty i Samurai Warriors. Kierowana przez nas postać przebija się przez armie wroga szlachtując hurtowe ilości nieprzyjaciół. Podobnie jak w pierwszej odsłonie crossovera, system walki wprowadza możliwość dynamicznego przełączania się pomiędzy podopiecznymi - tych można wybrać maksymalnie trzech. Wszystkich postaci w WO2 jest ponad 90, ale nie wszyscy dostępni są na starcie.

 

WO2 przedstawia szereg nowych patentów i trybów, których na próżno szukać w pierwowzorze. I tak na liście zmian jest rozbudowany system modyfikowania broni, dodanie pobocznych questów polegających na szukaniu skarbów, trybu Versus (umożliwiającego prowadzenie pojedynków jeden na jednego lub w innych wariacjach), Tower (zawody polegające na wybiciu jak największej liczby nieprzyjaciół), Steeple Chase (wyścigi na koniach), Survival (odpieranie kolejnych fal oponentów) oraz Dream Mode, w którym czeka na nas blisko trzydzieści poziomów niezwiązanych z głównych wątkiem fabularnym.

 

Wszystkie one pozwalają odblokować dodatkowy content - nie tylko dziesiątki postaci, ale także bronie dla nich oraz stroje.

Wideo - Warriors Orochi 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych