Warriors Orochi 4

Warriors Orochi 4

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
16.10.2018
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
16.10.2018

Warriors Orochi 4 - opis gry

Warriors Orochi 4 to gra akcji wyprodukowana przez studio Omega Force i wydana przez Koei Tecmo. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One. Warriors Orochi to spin-off serii Dynasty Warriors.

Warriors Orochi 4 to, podobnie jak poprzednie części tego cyklu, crossover, w którym spotykają się bohaterowie serii Dynasty Warriors (starożytne Chiny) i Samurai Warriors (feudalna Japonia). Tym razem jednak za fabułę odpowiada Yoshitaka Murayama, twórca serii Suikoden. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Po pokonaniu Orochiego bohaterowie wrócili do swoich epok, ale wkrótce spotykają się ponownie. Odwiedzając znów alternatywną rzeczywistość, z której muszą uciec, ich zadaniem jest odszukanie magicznych bransoletek. Jak się okazuje, jest to intryga Zeusa, greckiego boga, który z bliżej niewyjaśnionych przyczyn postanowił zrekonstruować świat, w którym doszło do bitwy z Orochim.

Rozgrywka nie odbiega drastycznie od innych podobnych gier. Mamy tu do czynienia z grą akcji typu musou, w której nasi podopieczni walczą z wielkimi liczbami nieprzyjaciół. Podobnie jak w części trzeciej, tutaj także kierujemy oddziałem składającym się z trzech postaci, pomiędzy którymi możemy się swobodnie przełączać. Każda z postaci (jest ich 170) reprezentuje jedną z trzech klas, co rzutuje na jej zdolności. Do systemu walki wprowadzono kilka nowości. Są to na przykład Sacred Treasures, magiczne artefakty, które pozwalają odpalać specjalne zdolności o rozmaitych właściwościach, oraz deifikacje, nowe formy dostępne dla niektórych ważnych postaci, pozwalające znacząco podnieść ich potencjał bojowy. Ponadto w grze zaimplementowano także elementy RPG, dzięki którym rozwijamy umiejętności podopiecznych, możliwość modyfikowania broni oraz rozbudowywania bazy.

Oprócz trybu fabularnego gra oferuje również multiplayer w różnych formach. Jedną z nich rywalizacja trzech na trzech. 

Po premierze do Warriors Orochi 4 wydawano dodatki DLC.

Wideo - Warriors Orochi 4

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper