WWE 2K14

WWE 2K14

7,9
22 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.9
X360 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
29.10.2013
Europa:
01.11.2013
Polska:
02.11.2013
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
29.10.2013
Europa:
01.11.2013
Polska:
02.11.2013

Recenzja redakcji

Recenzja gry: WWE 2K14
PPE logo

redakcja

7.5
Recenzja gry: WWE 2K14
Pokaż kolejne recenzje

WWE 2K14 - opis gry

WWE 2K14 to gra traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez studio Yuke's na PlayStation 3 i Xboxa 360. Tytuł jest kontynuacją serii wydawanej pod szyldem THQ. Cykl zmienił nazwę po przejściu pod skrzydła nowego wydawcy, czyli w tym przypadku Take-Two.

Edycja na 2014 posiada szereg modyfikacji i usprawnień względem poprzednika, czyli WWE 13. Zmian jest sporo. Developer poprawił sterowanie, które teraz jest bardziej płynne, a zawodnicy poruszają się szybciej, wprowadzono animacje zwiastujące natarcie, co uniemożliwia spamowanie ataków tego typu, reversale kończą się teraz zadaniem obrażeń (nie można już reversalem odpowiedzieć na reversala), dodano nowe “OMG moments”, nowe rodzaje interakcji z otoczeniem i wiele innych rozwiązań.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

WWE 2K14 posiada kilka ciekawych trybów rozgrywki. Przede wszystkim wracają rozmaite edytory. Możemy stworzyć własnego zapaśnika (nowością jest opcja użycia którejś z gwiazd wrestlingu jako wzoru), a także własne zawody. Czymś dla serii zupełnie nowym jest kampania o nazwie “The 30 Years of Wrestlemania”, która odtwarza kluczowe wydarzenia z ostatnich trzydziestu lat WWE. Do rozegrania jest w niej 45 ikonicznych pojedynków. Nie brakuje ponadto znanych z przeszłości zapaśników i materiałów filmowych obejmujących wspomniany okres. Walk w tym wariancie zabawy nie wystarczy po prostu wygrać - należy też spełnić konkretne wytyczne, np. odpalić właściwą sekwencję ciosów.

 

Do wyboru jest ponadto The Streak, gdzie główną rolę odgrywa The Undertaker. Tryb ten nawiązuje do jego passy dwudziestu jeden wygranych pojedynków z rzędu. Gracz musi ten wyczyn poprawić ścierając się z falami nacierających przeciwników. Ciekawe jest to, że można te założenia odwrócić i spróbować nie dopuścić do pobicia rekordu. W takim przypadku poziom trudności jest jednak znacząco wyższy.

 

Warto wspomnieć też o WWE Universe, trybie obecnym w poprzednich edycjach. Universe pozwala na stworzenie własnego show i, podobnie jak inne aspekty gry, został on tutaj zmodyfikowany doczekując kilku mniej i bardziej znaczących dodatków uatrakcyjniających rozgrywkę.

Wideo - WWE 2K14

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper