WRITHE

WRITHE

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
MissionCtrlStudios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
15.01.2021
Europa:
15.01.2021
Producent:
MissionCtrlStudios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
15.01.2021
Europa:
15.01.2021

WRITHE - opis gry

WRITHE to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez MissionCtrlStudios. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch. Jego stylistyka inspirowana była grami wydawanymi na Nintendo 64.

Rozgrywka - WRITHE

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła WRITHE. Akcja gry rozgrywa się w alternatywnych latach 70. XX wieku w Tajlandii. W wyniku eksperymentów potężnej korporacji z branży spożywczej Bangkok zostaje zaatakowany przez krwiożercze, zmutowane robaki. Naszym zadaniem jest przetrzebić ich populację.

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, WRITHE to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Zabawa przypomina tu tryby hordy z innych strzelanin - nasza trafia na planszę, a jej zadaniem jest przeżyć możliwie jak najdłużej. Do dyspozycji mamy dwie bronie, strzelbę oraz wyrzutnię plazmy, które służą nam do obrony przed przeważającymi siłami nieprzyjaciela. Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie klejnoty, które służą do usprawniania posiadanych giwer, z kolei niszcząc jaja robali zdobywamy maź przydatną do regeneracji zdrowia.

Twórcy na premierę przygotowali trzy mapy (w ramach DLC udostępniono po premierze kolejne dwie), na których toczymy boje z trzema rodzajami przeciwników. Nie ma tu poza tym innych przeszkadzajek czy interaktywnych elementów otoczenia.

Poza standardowym trybem zabawy WRITHE pozwala nam także odwiedzić “muzeum historii nienaturalnej” (Museum of Unnatural History). Możemy tam poczytać o robakach, sprawdzić bronie i wyposażenie, a także odbyć trochę osobliwych konwersacji. 

Gra nie posiada trybu wieloosobowego. Zamiast tego zaimplementowano jednak sieciowe rankingi.

Wideo - WRITHE

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper