Gal Gun Returns

Gal Gun Returns

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.5
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
28.01.2021
Europa:
12.02.2021
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
28.01.2021
Europa:
12.02.2021

Gal Gun Returns - opis gry

Gal Gun Returns to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby w stylistyce anime wyprodukowana przez studio Inti Creates i wydana przez PQube. Tytuł ukazał się na PC oraz konsoli Nintendo Switch. Był on remasterem gry pierwotnie wydanej na Xbox 360 i PS3.

Fabuła - Gal Gun Returns

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem gry jest Tenzou Motesugi, na pozór zupełnie przeciętny uczeń szkoły średniej, który pewnego dnia zostaje trafiony strzałami kupidyna przez początkującego anioła Patako. Aura, jaka się dzięki temu wokół niego wytworzyła, sprawia, że zaczyna cieszyć się on wielką popularnością wśród przedstawicielek płci przeciwnej. W teorii więc powinien być zadowolony, w rzeczywistości jednak to zainteresowanie jego osobą znacząco utrudnia mu znalezienie prawdziwej miłości.

Rozgrywka - Gal Gun Returns

Produkcja Inti Creates to strzelanina na szynach z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Podczas zmagań nie mamy swobody poruszania - główny bohater porusza się tylko po wyznaczonej przez twórców ścieżce. Zabawa polega na tym, by ostrzeliwać dziewczyny próbujące wyznać miłość głównemu bohaterowi, do czego używamy pistoletu wystrzeliwującego feromonowe pociski. Jeśli strzał będzie celny, ‘atakująca’ się uspokoi, jeśli nie - stracimy pewną ilość HP. Każda z dziewczyn ma na ciele także specjalny punkt, tzw. punkt euforii, którego trafienie natychmiastowo rozwiązuje problem.

Jeżeli spacyfikujemy odpowiednią liczbę dziewcząt, będziemy mogli wejść w stan o nazwie Doki Doki Mode, w którego trakcie należy nabić wskaźnik Doki Doki Gauge w odpowiednim czasie. Uwolniona w ten sposób eksplozja euforii pozwoli usunąć rzesze fanek z najbliższego otoczenia bohatera.

Gra posiada tryb fabularny inspirowany dating simami i Time Attack. Remaster oferuje ponadto wszystkie popremierowe DLC wydane po premierze oryginału, voice-acting we wszystkich scenach oraz galerię z ponad 250 ilustracjami. 

Wideo - Gal Gun Returns

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper