Vandal Hearts: Flames of Judgment

Vandal Hearts: Flames of Judgment

6,1
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.2
X360 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hijinx Studios / Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
20.01.2010
Europa:
20.01.2010
Producent:
Hijinx Studios / Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
20.01.2010
Europa:
20.01.2010

Vandal Hearts: Flames of Judgment - opis gry

Vandal Hearts: Flames of Judgement to strategia turowa wyprodukowana przez Hijinx Studios i wydana w dystrybucji cyfrowej przez Konami na PlayStation 3 i Xboxa 360. Gra była trzecią częścią serii Vandal Hearts, której korzenie sięgają czasów pierwszej konsoli Sony.

Akcja Flames of Judgement rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części serii. Wcielamy się tutaj w postać Tobiasa Martina, który wraz z grupą towarzyszy tworzy zalążek armii (a następnie ją rozwija) mającej obronić jego ojczyznę przed inwazją obcego królestwa.

 

Rozgrywka przypomina poprzednie części serii. Kamera przedstawia pole bitwy z perspektywy izometrycznej. W odróżnieniu od ‘jedynki’ i ‘dwójki’ w FoJ grafika jest w pełni trójwymiarowa. Bitwy są podzielone na tury, a w trakcie naszej kolejki sterujemy poczynaniami tylko jednego wojaka. Żołnierze mogą mieć wyekwipowane dwie różne bronie i swobodnie się pomiędzy nimi przełączać. To, jakich przedmiotów będziemy używać, wpłynie na rozwój konkretnych parametrów. W grze pojawiają się ponadto inne patenty - np. ataki drużynowe (odpalane losowo i zależne od parametru ‘teamwork), zmiany okoliczności na polu bitwy czy proste łamigłówki polegające chociażby na przepchnięciu głazów czy ratowaniu podopiecznych.

 

Pomiędzy kolejnymi bitwami nasza armia stacjonuje w obozach. Możemy w nich zakupić przedmioty, sprzęt oraz tomy umożliwiające wyuczenie się zaklęć. Zdrowie oraz mana regenerowane są automatycznie i nie wymagają od nas podjęcia żadnych czynności. Kasę zdobywamy wygrywając kolejne bitwy, co jest standardową metodą zarobku, lub otwierając skrzynie znajdujące się na polu bitwy.

 

Gra nie posiada trybu multiplayer, ale zamiast niego twórcy zaimplementowali sieciowe rankingi śledzące różne statystyki.

Wideo - Vandal Hearts: Flames of Judgment

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper