Unruly Heroes

Unruly Heroes

8,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 9.0
XONE 8.0
NS 7.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Magic Design Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.01.2019
Europa:
23.01.2019
Producent:
Magic Design Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.01.2019
Europa:
23.01.2019

Unruly Heroes - opis gry

Unruly Heroes to dwuwymiarowa gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez Magic Design Studios. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja Magic Design Studios inspirowana jest “Wyprawą na zachód”, klasykiem literatury chińskiej. Fabuła nie odgrywa tu jednak szczególnie znaczącej roli. Na świecie zaczyna dochodzić do coraz bardziej niepokojących zdarzeń. Tajemnicze potwory zaczynają terroryzować ludzi i sieją niepokój. Powodem tego stanu rzeczy jest zaginięcie świętych zwojów, które rozpierzchły się na cztery strony świata. Czwórka głównych bohaterów, czyli małpi król Wukong, mnich Sanzang, wieprz Kihong i wrażliwy barbarzyńca Sandmonk.

W Unruly Heroes na przejście czeka około trzydziestu poziomów. Podczas zmagań możemy się przełączać między wspomnianymi postaciami, co bywa koniecznie, gdyż dysponują one różnymi zdolnościami i wyposażeniem. Ktoś potrafi dla przykładu wykonać podwójny skok, a ktoś jeszcze inny nadymać się jak balon, dzięki czemu jest w stanie unosić się nad ziemią i trafić do miejsc będących normalnie poza naszym zasięgiem. Niektóre specjalne zdolności można jednak aktywować tylko przy magicznych posążkach. 

Poziomy bywają wypełnione wyzwaniami zręcznościowymi i takimi wymagającymi główkowania. Konstrukcja poziomów przypomina w niektórych miejscach np. serię Donkey Kong Country, a to za sprawą rozmaitych kryjówek i ukrytych przejść, do których przy pewnej spostrzegawczości można się dostać.

Unruly Heroes posiada tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Dostępna jest zarówno kooperacja, jak i rywalizacja. 

Jako bonus twórcy zaimplementowali także tryb fotograficzny pozwalający nam uwieczniać zmagania.

Wideo - Unruly Heroes

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper