Bossgard

Bossgard

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sand Sailor Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
18.04.2019
Europa:
18.04.2019
Producent:
Sand Sailor Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
18.04.2019
Europa:
18.04.2019

Bossgard - opis gry

Bossgard to gra akcji z rozgrywką nastawioną na multiplayer. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Nintendo Switch i PS4. Za jego produkcję i wydanie odpowiadało Sand Sailor Studio.

Rozgrywka - Bossgard

Produkcja Sand Sailor Studio oferuje kilka wariantów rozgrywki, przy czym ten najważniejszy to asymetryczny multiplayer, gdzie jedna osoba wciela się w wielkiego bossa, a reszta przejmując kontrolę nad drużyną wikingów próbuje go pokonać. Twórcy oddali do naszej dyspozycji różne postacie: sześciu bossów i dwunastu wikingów. Te zaś dysponują innym wachlarzem umiejętności. Bossowie posiadają dwa paski energii - gdy stracą pierwszy, zyskują nowe możliwości, a ich atak zadają większe obrażenia. Walczący wikingowie z kolei dzielą jeden wskaźnik zdrowia. Zmagania odbywają się na kilkunastu trójwymiarowych planszach, na których niekiedy znaleźć można interaktywne elementy otoczenia mające przełożenie na zmagania.

Poza asymetrycznym multiplayerem Bossgard oferuje też kilka atrakcji dla graczy singlowych. Po pierwsze, jest to tutorial, który odgrywa też funkcję tutejszego trybu fabularnego (opowieść inspiruje się motywami Ragnaroku i generalnie mitologią nordycką). Po drugie, developer przygotował także tryb Survival przywodzący na myśl serię Monster Hunter. W nim wydarzenia obserwujemy zza pleców naszej postaci, a głównym celem zmagań jest odnalezienie potworów i ich pokonanie. Poszukiwania utrudnia brak mapy - zamiast tego dysponujemy kompasem.

Wraz z postępami gromadzimy shards, tutejszą walutę. Pozwala nam ona odblokowywać dodatkową zawartość: skiny, nowe kolory umożliwiające modyfikowanie wyglądu, postacie, bronie itd. 

Wideo - Bossgard

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper