Transformers: Devastation

Transformers: Devastation

6,9
54 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS4 6.8
XONE 7.0
PS3 7.8
X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PlatinumGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
06.10.2015
Europa:
09.10.2015
Polska:
16.10.2015
Producent:
PlatinumGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
06.10.2015
Europa:
09.10.2015
Polska:
16.10.2015

Transformers: Devastation - opis gry

Transformers: Devastation to gra akcji wyprodukowana przez japońskie studio Platinum Games i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Historia kręci się wokół zmagań Autobotów i złych Decepticonów. Lider tych drugich, Megatron, odkrywa sposób, który pozwoli przeprowadzić tak zwaną “cyberformację” Ziemi, czego konsekwencją będzie wytrzebienie wszelkiego życia na planecie. Optimus Prime stara się do tego nie dopuścić. Za scenariusz odpowiada Andy Schmidt, który w przeszłości był także autorem komiksów rozgrywających się w tym samym uniwersum.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra posiada dość rozbudowany system walki, który powinien zachęcić do siebie fanów wcześniejszych produkcji Platinum Games. Twórcy przygotowali pięć grywalnych postaci - oprócz Optimusa Prime są to również Bumblebee, Sideswipe, Wheeljack oraz Grimlock. Każda z nich posiada jakieś swoje unikalne umiejętności, przez co nie mamy tutaj do czynienia z klonami, które nie różni nic oprócz wyglądu.

Transformers: Devastation czerpie niemało z serii Bayonetta. Sterowanie wygląda z grubsza tak, że mamy przyciski odpowiedzialne za słaby atak, silny atak oraz użycie broni długodystansowej. Jest nawet odpowiednik Witch Time - jeśli wykonamy unik w odpowiednim momencie, czas ulegnie spowolnieniu umożliwiając nam łatwiejsze rozprawienie się z nieprzyjaciółmi. Do tego dochodzi też przycisk odpowiedzialny za transformację w pojazd. Zdolność ta przydaje się nawet w trakcie trzaskania combosów.

Produkcja Platinum to nie tylko bitka. Od czasu do czasu rozgrywkę urozmaicają bowiem także sekcje zręcznościowe, sekcje 2D czy zbieranie lootu, z którego można zrobić lepszy sprzęt.

Poza głównym wątkiem fabularnym (pięć poziomów trudności do wyboru) jest dostępny także tryb z trudnymi wyzwaniami. Jest ich łącznie pięćdziesiąt.

Wideo - Transformers: Devastation

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper