Voltron: Defender of the Universe

Voltron: Defender of the Universe

5,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.7
X360 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Behaviour Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
30.11.2011
Europa:
30.11.2011
Producent:
Behaviour Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
30.11.2011
Europa:
30.11.2011

Voltron: Defender of the Universe - opis gry

Voltron: Defender of the Universe to gra akcji wyprodukowana przez studio Behaviour Interactive i wydana przez THQ w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Tytuł powstał na podstawie serialu animowanego.

Fabuła - Voltron: Defender of the Universe

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra opowiada o zmaganiach pięciu pilotów należących do elitarnego oddziału Voltron Force. Pilotują oni roboty przypominające lwy i podtrzymują z ich pomocą pokój we wszechświecie. Fabuła produkcji Behaviour podzielona jest na rozdziały skupiające się na historiach, które można było zobaczyć w serialu animowanym. Generalnie rzecz biorąc całość sprowadza się do rywalizacji między Voltron Force a złym królem Zarkonem i jego armią.

Fabuła - Voltron: Defender of the Universe

Pod względem rozgrywki Voltron przywodzi na myśl klasyczne twin-stick shootery. Do sterowania robotem używamy dwóch gałek - jedna służy do strzelania, a druga do poruszania się. “Lwy” posiadają też ataki służące do walki na krótszy dystans, umiejętności specjalne oraz pewne unikalne wady i zalety. Grać możemy w pojedynkę lub w kooperacji z innymi graczami (przez sieć lub lokalnie). Ciekawy patent zastosowano podczas walk z bossami. Starcia tego typu odbywają się w systemie turowym i z udziałem wszystkich graczy (jeśli gramy w multi), którzy dzielą między siebie obowiązki w jednym dużym robocie powstałym z połączenia wszystkich “lwów”. Od czasu do czasu pojawiają się również sekwencje qte.

W przypadku jeśli “lew” otrzyma zbyt dużo obrażeń, możemy wystrzelić pilota z kokpitu. W takiej sytuacji musi on przeczekać dziesięć sekund, by jego maszyna zregenerowała siły. Przez ten czas pilot jest oczywiście bardziej narażony na niebezpieczeństwo, ale z drugiej strony nie jest też kompletnie bezbronny.

Do Voltrona rozprowadzane było dlc pod postacią trybu Challenge, w którym zmagamy się z hordami nieprzyjaciół. Tytuł posiadał również sieciowe rankingi.

Wideo - Voltron: Defender of the Universe

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper