Moto Racer 4

Moto Racer 4

6,7
7 oceny

Ocena wg platformy:

NS 5.0
PC 7.0
PS4 6.5
XONE 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Artefacts Studio
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
03.11.2016
Europa:
03.11.2016
Polska:
03.11.2016
Producent:
Artefacts Studio
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
03.11.2016
Europa:
03.11.2016
Polska:
03.11.2016

Moto Racer 4 - opis gry

Moto Racer 4 to gra traktująca o wyścigach motocykli wyprodukowana przez francuskie studio Anuman Interactive i wydana przez Microids. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Moto Racer 4 to wyścigi w stylu czysto arcade’owym, gdzie rywalizacja odbywa się na drogach asfaltowych i na szutrze. Gra nie sili się zbytnio na realizm. Po pierwsze, twórcy zaimplementowali system Turbo, który podczas zmagań pozwala nam odpalić boosta. Rozpoczynamy w ten sposób combo, które następnie da się kontynuować poprzez wykonywanie rozmaitych tricków. Po drugie, rywalom można uprzykrzać życie atakując ich w trakcie jazdy.

Głównym trybem gry jest kariera, w której -- podobnie jak w wielu innych podobnych tytułach -- mamy do czynienia z różnymi zawodami i wyzwaniami. Do wyboru mamy trzy postacie różniące się umiejętnościami i w trakcie trwania kariery możemy się pomiędzy nimi przełączać. Z czasem da się również rozwijać ich zdolności. W opisywanym trybie zaimplementowano specjalny patent, który przed każdym wydarzeniem pozwala nam wybrać jeden z trzech stopni trudności. Im wyższy, tym więcej gwiazdek otrzymujemy po zaliczeniu zadania, choć -- rzecz jasna -- wymagania są wówczas większe. Warto dodać, że przy niektórych wyzwaniach potrzebny jest konkretny zawodnik.

Poza tym gra oferuje inne tryby. Są to np. Ghost Bike” (rywalizacja po określonej trasie), „Wolf Pack” (należy utrzymywać prowadzenie), „Golden Helmet” (należy zdobyć złoty kask podczas wyścigu, a następnie nie można go stracić przez upadek), „Survival” (na początku wyścigu gracz ma bardzo mało czasu i dopiero po przejechaniu przez punkty kontrolne otrzymuje dodatkowe sekundy), „Last Man Standing” (ostatni zawodnik na punkcie kontrolnym odpada”), „King of the Hill” (zawodnicy rozpoczynają wyścig w tym samym momencie, lider wyścigu traci czas, a pozostali zawodnicy zyskują turbo. Zwycięża gracz, któremu skończy się czas), „Catch-up” (gracz rozpoczyna wyścig z przewagą i musi utrzymać wynik).

Moto Racer 4 oferuje też oczywiście multiplayer (grać może maksymalnie dziesięć osób jednocześnie).

Wideo - Moto Racer 4

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper