TrackMania Nations Forever

TrackMania Nations Forever

8,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
16.04.2008
Europa:
16.04.2008
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
16.04.2008
Europa:
16.04.2008

TrackMania Nations Forever - opis gry

TrackMania Nations Forever to gra wyścigowa wyprodukowana przez francuską firmę Nadeo i wydana przez Focus Home Interactive, a później przez Ubisoft na platformę Steam. Tytuł ukazał się wyłącznie na komputerach PC. Gra jest w pełni darmowa i kompatybilna z 3D

Nations Forever to ulepszona wersja TrackManii Nations z 2006 roku. Edycja Forever nie wprowadziła istotnych zmian do rozgrywki. W TrackMania Nations Forever gracz przystępuje do serii wyścigów charakteryzujących się zwariowanymi i zakręconymi trasami pełnymi skoczni, pętli i przeszkód. Należy uzyskać jak najlepszy czas. W grze mamy do czynienia ze zręcznościowym modelem jazdy. W trybie singleplayer dostępne są do zdobycia medale: brązowy, srebrny, złoty i najtrudniejszy do zdobycia - zielony, czyli medal Autora. Tryb kampanii zawiera 65 tras do pokonania o rosnącym poziomie trudności.

Na początek gracz zakłada konto TrackMania, podaje swój kraj i województwo, po ukończeniu tworzenia konta nasz pojazd będzie pomalowany na barwy naszej nacji.  

TrackMania Nations Forever oferuje jedno środowisko "Stadium", rozbudowany edytor tras, studio filmowe do obróbki filmów oraz warsztat malarski do modyfikowania wyglądu pojazdu. W trybie multiplayer można grać lokalnie do 8 graczy w trybie hot-seat lub LAN, jak i przez internet, gdzie na serwerach może gościć nawet 40 osób.

Gra jest w pełni darmowa i obsługuje technologię 3D. Dzięki niskim wymaganiom sprzętowym zadziała na praktycznie każdym komputerze.

Wideo - TrackMania Nations Forever

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper