Death Squared

Death Squared

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SMG Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.03.2017
Europa:
14.03.2017
Producent:
SMG Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.03.2017
Europa:
14.03.2017

Death Squared - opis gry

Death Squared to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez niezależne SMG Studio. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows i Mac) oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka Death Squared opiera się na prostych, a nawet bardzo prostych założeniach. W produkcji SMG Studio przejmujemy kontrolę nad kwadratowymi robotami, które należy przeprowadzić z punktu A do punktu B (muszą one przy tym pozostać w jednym kawałku). Kontrolujemy od dwóch do czterech maszyn, a każda z nich jest innego koloru, co ma niebagatelny wpływ na gameplay. Po pierwsze, na planszach znajdujemy przyciski o określonym kolorze, które może wcisnąć tylko konkretny robot. Po drugie, na naszej drodze napotykamy wiele pułapek, które również mają przypisany jeden z kilku kolorów. W efekcie oznacza to, że nie mogą one zrobić krzywdy naszemu podopiecznemu o tym samym kolorze. Wiedza ta jest niezbędna podczas zmagań. Dla przykładu czerwony robot może zablokować czerwony laser, co sprawi, że niebieski robot będzie mógł bezpiecznie przejść. Sterowanie również jest bardzo proste. Gra pozwala nam kontrolować dwa roboty jednocześnie (za pomocą gałek), a w przypadku występowania czterech maszyn dochodzi do tego jeszcze przycisk pozwalający przełączać się między parami.

Główną atrakcją Death Squared jest tryb fabularny, w którym na przejście czeka około osiemdziesiąt leveli. Historia jest tu jednak bardziej dodatkiem, a nie istotą rzeczy, i manifestuje się jako zabawne konwersacje między sztuczną inteligencją a naukowcem testującym roboty. Do tego dochodzą też specjalne wyzwania dla największych wyjadaczy. Co warto dodać, w wersji na Switcha, która ukazała się kilka miesięcy później, dodano siedem nowych plansz.

Grać możemy sami lub z maksymalnie trzema innymi osobami w multiplayerze.

Wideo - Death Squared

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper