Tony Hawk's Pro Skater 4

Tony Hawk's Pro Skater 4

7,6
111 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.9
PS2 7.6
XBOX 8.0
PSone 7.9
GC 7.5
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.10.2002
Europa:
15.11.2002
Polska:
14.12.2002
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.10.2002
Europa:
15.11.2002
Polska:
14.12.2002

Tony Hawk's Pro Skater 4 - opis gry

Tony Hawk’s Pro Skater 4 to gra sportowa traktująca o jeździe na deskorolce wyprodukowana przez Neversoft i wydana przez Activision na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation, PlayStation 2, GameCube, Xbox oraz Game Boy Advance. “Czwórka” była ostatnią częścią serii, która ukazała się po szyldem “Pro Skater”.

Czwarta część popularnej serii Neversoft wprowadziła gdzieniegdzie spore zmiany do znanej graczom formuły. Prawdopodobnie największe dotyczyły głównego trybu rozgrywki - kariery. Tym razem gra nie wyznacza nam ograniczenia czasowego, w trakcie którego musimy wykonać pewne wytyczne. Zamiast tego mamy swobodę poruszania się po danej planszy, a wykonanie kolejnych zadań zlecają nam napotkani NPC. Jeśli nam się powiedzie, otrzymujemy medale, które można przeznaczyć na rozwój podopiecznego.

 

Trzon gameplayu został nienaruszony. Do wyboru mamy prawdziwych skaterów oraz bardziej wymyślne postacie, jak Jango Fett z Gwiezdnych Wojen czy Eddie the Head, maskotka zespołu Iron Maiden. Każdy zawodnik ma do dyspozycji szereg podstawowych oraz unikalnych dla siebie umiejętności. Twórcy wprowadzili też zupełnie nowe ewolucje, które pozwalają łatwiej przemierzać większe niż w poprzednich częściach poziomy. Skaterzy mogą teraz nawet chwycić się jeżdżących po ulicach samochodów, co też może być pewnym ułatwieniem w zmaganiach.

 

Oprócz trybów dla jednego gracza gra wprowadza też kilka wariantów rozgrywki w mutiplayerze. Jest ich łącznie sześć - Trick Attack, czyli rywalizacja na punkty otrzymywane za dobrze wykonane triki, Graffiti, w którym dobrze wykonany trik zmienia kolor obiektu, na którym został wykonany, a naszym zadaniem jest zdobyć jak najwięcej ‘terytorium’, Combo Mambo (kto wykona lepsze combo, wygrywa), King of the Hill (zawodnik musi jak najdłużej utrzymać przy sobie koronę), oraz Slap, gdzie rzecz polega po prostu na… powaleniu oponenta. Wersja na PS2 oferuje w tej dziedzinie najwięcej za sprawą funkcji sieciowych umożliwiających zabawę ośmiu osobom.

Wideo - Tony Hawk's Pro Skater 4

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper