Mothergunship

Mothergunship

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE 9.0
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Terrible Posture Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.07.2018
Europa:
17.07.2018
Polska:
17.07.2018
Producent:
Terrible Posture Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.07.2018
Europa:
17.07.2018
Polska:
17.07.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Mothergunship (PS4)
7.5
Recenzja: Mothergunship (PS4)
PS4 XONE PC

Mothergunship - opis gry

Mothergunship to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Posture Games i wydana przez Grip Digital. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Mothergunship to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, która czerpie inspiracje ze shmupów wykonanych w konwencji bullet hell, gdzie mamy do czynienia z najbardziej intensywnym tempem rozgrywki, niezliczoną liczbą pocisków zapełniających ekran, a co z tym idzie - z wysokim stopniem trudności. Podobnie jak w grach tego właśnie typu, produkcja Posture Games nie stawia szczególnie mocnego nacisku na fabułę. Wcielamy się tu w obrońcę ludzkości, członka ruchu oporu, mającego powstrzymać armię robotów z kosmosu.

W grze mamy do czynienia z podziałem na misje, w trakcie których trafiamy na statki nieprzyjaciela i próbujemy dać odpór wrogowi. Plansze są generowane proceduralnie, podobnie zresztą jak rozmieszczenie przeciwników itd. Mothergunship na tle konkurencji wyróżnia patent z broniami - rzecz polega tu mianowicie na konstruowaniu własnych, często niezwykłych pukawek. Potrzebujemy do tego części. Niektóre możemy zabrać ze sobą jeszcze przed rozpoczęciem misji, niektóre zdobywamy w trakcie jej wykonywania. Części dzielą się na trzy kategorie: connectors, barrels i caps. Barrels to właściwa broń, connectors pozwalają łączyć różne części, zaś caps to modyfikatory o najróżniejszych właściwościach. Jeśli natomiast nie mamy gnatów, zawsze pozostają nam pięści. Dodać też warto, że pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie pieniądze, które można przeznaczyć na zakup nowych przedmiotów w sklepach (z tych skorzystać da się jednak tylko wtedy, gdy pozbędziemy się wszystkich wrogów z pomieszczenia, gdzie znajduje się przybytek).

Mothergunship oferuje tryb multiplayer dla dwóch osób (kooperacja).

Wideo - Mothergunship

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper