Tiny Metal: Full Metal Rumble

Tiny Metal: Full Metal Rumble

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Area 35
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.07.2019
Europa:
11.07.2019
Producent:
Area 35
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.07.2019
Europa:
11.07.2019

Tiny Metal: Full Metal Rumble - opis gry

Tiny Metal: Full Metal Rumble to gra strategiczna wyprodukowana przez studio Area 35. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch. Full Metal Rumble to kontynuacja Tiny Metal.

Najważniejszym trybem gry jest kampania fabularna. Tiny Metal: Full Metal Rumble to kontynuacja Tiny Metal. Gra przedstawia nową historię, skupiając się tym razem na postaci Commander Wolfram poszukującej swojego zaginionego brata, a przy okazji próbującej powstrzymać Dinoldanów prowadzących wykopaliska w celu pozyskania zaawansowanych technologii dawnej cywilizacji. Kampania składa się z ponad trzydziestu misji, do których dostęp mamy z poziomu mapy świata.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka inspirowana jest serią Advance Wars Nintendo. Słowem, mamy tu do czynienia ze strategią turową. Bitwy rozgrywają się na trójwymiarowych mapach pokrytych kwadratowymi polami, po których poruszają się jednostki nasze i naszego wroga. Podczas zmagań nasze konto zasila pewna suma pieniędzy zależny od tego, nad iloma obiektami przejęliśmy kontrolę. Pieniądze mają tu szczególne znaczenie - są one mianowicie potrzebne, by produkować nowe jednostki. W grze znajduje się ponad dwadzieścia rodzajów jednostek o rozmaitych wadach i zaletach, a także Bohaterowie i Dowódcy, którzy są zdolni przechylić losy bitwy na jedną bądź drugą stronę. 

Jak wspomniano, kampania składa się z ponad trzydziestu misji. W jej trakcie musimy wykonywać wskazane wytyczne, ale oprócz nich -- to nowość -- dodano też wytyczne opcjonalne. Kampania/tryb fabularny to jednak nie wszystko. Do dyspozycji mamy też Skirmish, gdzie czeka na nas dwadzieścia wyzwań, oraz multiplayer z blisko dziewięćdziesięcioma mapami, na których można toczyć boje.

Co warto dodać. muzykę do gry napisał Tomoki Miyoshi (I Am Setsuna, Lost Sphear, Steins;Gate), zaś za scenariusz odpowiadał Hirotaka Inaba (I Am Setsuna).

Wideo - Tiny Metal: Full Metal Rumble

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper