Fell Seal: Arbiter's Mark

Fell Seal: Arbiter's Mark

8,3
8 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 8.0
PS4 8.5
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
6 Eyes Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
30.04.2019
Europa:
30.04.2019
Producent:
6 Eyes Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
30.04.2019
Europa:
30.04.2019

Fell Seal: Arbiter's Mark - opis gry

Fell Seal: Arbiter's Mark to turowa strategia wyprodukowana przez 6 Eyes Studio i wydana przez 1C Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie Teora. Władzę sprawuje w nim specjalna Rada Nieśmiertelnych (Immortal Council), która swoją specjalną pozycję uzyskała setki lat temu, gdy udało jej się wyprowadzić Teorę na prostą po wielkim kataklizmie. Główną bohaterką jest tutaj Kyrie pełniąca funkcję Arbitra - służy ona Radzie i pomaga zwykłym ludziom. Pewnego dnia wpada jednak na trop intrygi wywracającej do góry nogami jej postrzeganie rzeczywistości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod względem rozgrywki Fell Seal przypomina gry w rodzaju Final Fantasy Tactics czy Tactics Ogre. Bitwy toczą się na trójwymiarowych mapach pokrytych kwadratowymi polami. Do dyspozycji mamy tu m.in. ponad 20 profesji, 200 umiejętności, 240 rodzajów ekwipunku, a także opcje pozwalające zmienić wygląd jednostek. Umiejętności, warto dodać, dzielą się na kilka rodzajów, a co więcej - podopieczni mogą korzystać ze zdolności, których wyuczyli się, gdy korzystali z innej profesji. W efekcie otrzymujemy naprawdę wiele opcji, jeśli chodzi o kierowanie rozwojem podkomendnych. Co więcej, levelowanie podstawowych klas pozwala odblokować dostęp do kolejnych, bardziej zaawansowanych.

Walka, jak wspomniano, przypomina klasyki gatunku, ale tu i ówdzie twórcy zaimplementowali nieco bardziej oryginalne rozwiązania. Dla przykładu medykamentów nie kupujemy w sklepach, ale ich liczba podczas rozgrywania bitew jest ograniczona. Na mapach znaleźć też możemy skrzynie ze skarbami, ale nie wszystkie można otworzyć od razu - w niektórych przypadkach potrzebujemy specjalnych przedmiotów (tu warto wspomnieć, że zaliczone plansze da się odwiedzić ponownie).

Wideo - Fell Seal: Arbiter's Mark

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper