The House of the Dead 4

The House of the Dead 4

7,2
19 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Wow Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   PS Move
Śr. czas:
3 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.04.2012
Europa:
18.04.2012
Producent:
Wow Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   PS Move
Śr. czas:
3 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.04.2012
Europa:
18.04.2012

The House of the Dead 4 - opis gry

The House of the Dead 4 to strzelanina “na szynach” wyprodukowana przez studio Wow Entertainment i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a później został przeniesiony też na PlayStation 3, gdzie dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

W czwartej części THotD akcja toczy się w 2003 roku, pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w drugiej i trzeciej części. Głównym bohaterami są agent James Taylor, znana twarz fanom cyklu, oraz Kate Green. Rzecz kręci się ponownie wokół Goldmana, szalonego bogacza, który uważa, że ludzi na Ziemi jest zbyt dużo i należy ich trochę przetrzebić.

Gra nie wymyśla koła na nowo i jest dość standardowym rail shooterem w typie poprzednich części serii i innych gier tego gatunku. Grać możemy korzystając ze zwykłego pada, ale preferowane jest raczej posiadanie kontrolera PS Move lub Sharp Shootera. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. W trakcie zmagań atakują nas armie straszydeł, przede wszystkim żywych trupów. Do dyspozycji mamy broń palną, wprawdzie z nieograniczoną ilością amunicji, ale z magazynkami, które trzeba zmieniać potrząsając kontrolerem, oraz granaty przydające się zwłaszcza w bardziej gorących sytuacjach. Za wyeliminowanie przeciwnika otrzymujemy punkty, przy czym zaznaczyć warto, że za headshoty jesteśmy nagradzani większą ich liczbą. W przypadku gdy nieprzyjaciela dorwą się do nas, musimy wyrwać z ich uścisku potrząsając padem.

Im lepszy wynik, tym większe prawdopodobieństwo, że trafi on do sieciowych rankingach. Żeby się to jednak stało, musimy zagrać na konkretnych ustawieniach, gdzie nie mamy np. wpływu na liczbę żyć.

Gra jest krótka, ale oferuje kilka ciekawych atrakcji wydłużających ich żywotność. Są to dwa bonusowe levele (wcześniej dostępne tylko w The House of the Dead 4 Special na automatach), materiały z komentarzami twórców oraz multiplayer (kooperacja) dla dwóch osób.

Wideo - The House of the Dead 4

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper