Fast Draw Showdown

Fast Draw Showdown

3,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 3.0
Wii -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Leisure
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
19.07.2011
Europa:
14.09.2011
Producent:
Digital Leisure
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
19.07.2011
Europa:
14.09.2011

Fast Draw Showdown - opis gry

Fast Draw Showdown to strzelanina na tzw. szynach wyprodukowana i wydana przez Digital Leisure. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach w 1994 roku (za produkcję odpowiadała wówczas firma American Laser Games), a po latach przeniesiono też na konsole Nintendo Wii i PlayStation 3 (tylko cyfrowa dystrybucja). 

Gra nie stawia w zasadzie żadnego nacisku na fabułę. Fast Draw Showdown pozwala nam się wcielić w stróża prawa z amerykańskiego Dzikiego Zachodu (jest to jednak tylko sugestia biorąca się z nazw trzech stopni trudności), który bierze udział w pojedynkach rewolwerowych z bandziorami. Uwagę zwraca styl prezentacji - nie mamy tu mianowicie do czynienia z ‘wirtualnymi’ postaciami, tylko z sekwencjami FMV z udziałem prawdziwych aktorów i aktorek (przypomina to trochę popularne w latach 90. przygodówki). 

Zasady są bardzo proste: podczas pojedynku rewolwerowego musimy być szybsi od naszego rywala. W praniu wygląda to tak, że najpierw trzymamy kontroler w pogotowiu, a gdy otrzymujemy stosowny sygnał - celujemy i oddajemy strzał. Jedna sesja to maksymalnie pięć pojedynków, w których rywalizujemy z najróżniejszymi postaciami (starcie poprzedza filmik mający na celu nas zdekoncentrować), przy czym ten końcowy pozwala nam się zmierzyć z Wesem Flowersem, nie fikcyjną postacią, tylko prawdziwym mistrzem techniki fast draw. Pewnym urozmaiceniem jest to, że od czasu do czasu mamy dwóch rywali, choć zaznaczyć warto, że tylko jeden z nich wyciąga broń. 

Fast Draw Showdown nie posiada zbyt wiele dodatkowych atrakcji. Zdobywać możemy np. nowe elementy ubioru dla naszej postaci, jeśli spełnimy określony warunek.

Co warto dodać, wersja z PS3 wymaga posiadania kontrolera PlayStation Move. 

Wideo - Fast Draw Showdown

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper