The Great Escape

The Great Escape

5,5
21 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS2 5.3
XBOX 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pivotal Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
23.07.2003
Europa:
29.08.2003
Polska:
13.10.2003
Producent:
Pivotal Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
23.07.2003
Europa:
29.08.2003
Polska:
13.10.2003

The Great Escape - opis gry

The Great Escape to wzorowana na filmie z 1963 roku gra Pivotal Games, która w 2003 roku pojawiła się na komputerach osobistych, PlayStation 2 i Xboksie. W planach była także wersja na GameCube'a, z której deweloper ostatecznie zrezygnował.

Fabuła The Great Escape w dużej mierze pokrywa się w z filmowym oryginałem. Czwórka żołnierzy trafia w niemiecką niewolę podczas trwania II Wojny Światowej. Bohaterowie ani myślą jednak o potulnym czekaniu w barakach i biorą los w swoje ręce, próbując za wszelką cenę wydostać się z obwarowanego drutem kolczastym i pilnie strzeżonego obozu. Przydaje się tu ich spryt, doświadczenie i umiejętność współpracy.

W trakcie rozgrywki w The Great Escape wcielamy się w czterech alianckich jeńców nazistowskiego obozu koncentracyjnego - mówiącego po niemiecku Macdonalda, sprawnie opróżniającego kieszenie strażników Hendleya, rozpracowującego zamki Hilta i złotą rączkę Sedgwicka. Gameplay skupia się na elementach skradankowych i wykorzystywaniu umiejętności poszczególnych postaci przy wykonywaniu kolejnych zadań, które w ogólnym rozrachunku mają pomóc bohaterom w ucieczce. Maconald w odpowiednim przebraniu wmiesza się w personel obozu, Hendley zdobędzie dokumenty i klucze, Hilt otworzy niemal każde drzwi, a Sedgwick naprawi lub złoży niezbędne urządzenia.

Wideo - The Great Escape

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper