The Brookhaven Experiment

The Brookhaven Experiment

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Phosphor Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Horror,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
05.07.2016
Europa:
05.07.2016
Producent:
Phosphor Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Horror,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
05.07.2016
Europa:
05.07.2016

The Brookhaven Experiment - opis gry

The Brookhaven Experiment to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez studio Phosphor Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Fabuła w produkcji Phosphor Games nie jest szczególnie istotna. Punktem wyjścia dla naszych zmagań jest tytułowy eksperyment, który sprowadził na ludzkość wielką tragedię. W jego wyniku otworzony został portal między wymiarami, przez który do naszego świata przedostały się niebezpieczne potwory. Teraz, jako ocaleniec, staramy się przeżyć oraz poznać prawdę o wydarzeniach, które doprowadziły do obecnego nieciekawego stanu rzeczy.

The Brookhaven Experiment to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Podczas rozgrywki korzystamy z kontrolerów ruchu. Standardowo na wyposażeniu naszego podopiecznego jest zwykły pistolet, nóż oraz latarka (ze zużywającymi się bateriami), ale poza tymi przedmiotami możemy też korzystać z innych pukawek, min, granatów oraz flar (te ostatnie pozwalają zaoszczędzić baterie w latarce). W przypadku uszczknięcia nam zdrowia korzystamy zaś z medykamentów.

Podczas rozgrywki nie mamy możliwości swobodnego poruszania się po odwiedzanych miejscówkach. Zamiast tego stoimy w miejscu i próbujemy powstrzymać atakujące nas zewsząd rzesze nieprzyjaciół.

Główną atrakcją gry jest tryb fabularny, który -- jak wspomniano -- pozwala nam poznać prawdę o tytułowym eksperymencie (można go ukończyć w mniej niż dwie godziny). Oprócz niego twórcy przygotowali też Survival, który jest dokładnie tym, na co wskazuje jego nazwa. Po wybraniu dowolnej lokacji z trybu fabularnego staramy się po prostu jak najdłużej przeżyć eliminując niekończące się fale nieprzyjaciół.

Wideo - The Brookhaven Experiment

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper