Pistol Whip

Pistol Whip

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cloudhead Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
07.11.2019
Europa:
07.11.2019
Producent:
Cloudhead Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
07.11.2019
Europa:
07.11.2019

Pistol Whip - opis gry

Pistol Whip to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Cloudhead Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Do działania wymagał on gogli VR.

Fabuła - Pistol Whip

Produkcja Cloudhead Games pozbawiona jest szczególnych fabularnych założeń. Zadanie sprowadza się do przebijania przez surrealistyczne, najeżone przeciwnikami miejscówki, jak podziemny bunkier czy miasto celebrujące Dia De Los Muertos, a wszelkie działania odbywają się w rytm muzyki. Efektowny styl Pistol Whip inspirowany jest filmami akcji w rodzaju serii “John Wick” czy “Equilibrium”.

Rozgrywka - Pistol Whip

Pistol Whip to strzelanka na tzw. szynach, co oznacza, że kierowana przez nas postać porusza się tylko po wyznaczonej przez twórców ścieżce. Co z tym idzie, podobnie jak w innych grach reprezentujących ten sam gatunek założenia są proste. Wspomniana postać sunie przed siebie nieustannie, a na jej drodze pojawiają się zastępy nieprzyjaciół, których należy eliminować, najlepiej w rytm muzyki, za co otrzymujemy większą liczbę punktów. Do dyspozycji mamy dwa pistolety, które można na różne sposoby modyfikować - dotyczy to zarówno ich wyglądu, wydawanych przez nie dźwięków i paru innych kwestii. Ważną częścią zmagań jest czytanie otoczenia - zwracanie bowiem uwagi na to, co się wokół nas dzieje, pozwala przewidzieć ruchy napastników.

‘Kampania’ Pistol Whip składa się z dziesięciu plansz, które można przejść dość szybko. Żywotność zabawy wydłuża jednak możliwość rywalizowania z innymi graczami oraz sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami. Po premierze tytuł był także wspierany rozmaitymi dodatkami.

Warto dodać, że twórcy wiele uwagi poświęcili ścieżce dźwiękowej. Rozgrywce przygrywają utwory artystów tworzących elektroniczną muzykę taneczną: Apashe, HVDES czy Black Tiger Sex Machine.

Wideo - Pistol Whip

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper