The Adventures of Ten and Till

The Adventures of Ten and Till

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Toro Nishino
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
06.05.2020
Europa:
06.05.2020
Producent:
Toro Nishino
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
06.05.2020
Europa:
06.05.2020

The Adventures of Ten and Till - opis gry

The Adventures of Ten and Till to scrollowana strzelanina wyprodukowana przez niezależnego developera Toro Nishino i wydana przez LionWing Publishing. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych.

Akcja The Adventures of Ten and Till rozgrywa się w fantastycznej krainie o nazwie Lowres, która zmaga się właśnie z zagrażającymi jej wrażymi siłami - tzw. falami ewolucji. Na barki dwóch tytułowych bohaterek spada zadanie uratowania Lowres po tym, jak z prośbą o pomoc zgłasza się do nich księżniczka Pixel. Produkcja Toro Nishino, podobnie jak większość shmupów, nie stawia szczególnego nacisku na fabułę, jednak warto zaznaczyć, że odgrywa ona tutaj większą rolę niż w zdecydowanej większości przedstawicieli tego gatunku.

The Adventures of Ten and Till to scrollowana strzelanina czerpiąca inspiracje ze shmupów studia CAVE czy gier w rodzaju Ikarugi. Najważniejszą mechaniką w produkcji Nishino jest możliwość błyskawicznego przełączania się między bohaterkami - różnią się one mianowicie umiejętnościami, a te na pewnych etapach kampanii mogą być mniej lub bardziej przydatne, dlatego nie możemy obstawać przy jednej opcji. 

Stopień trudności jest wysoki. Podczas zmagań ekran regularnie zasnuwany jest przez niezliczone ilości pocisków wystrzeliwanych przez nieprzyjaciół. Dodatkowo gra premiuje ryzykowny styl. Przeciwnicy zniszczeni bowiem w bliskiej odległości od nas dostarczają większą liczbę punktów.

Kampania składa się z dziewięciu plansz, ale dostępna jest też jedna bonusowa. Historię może natomiast zwieńczyć jedno z dwóch zakończeń: normalne oraz prawdziwe. Aby odblokować to drugie, musimy spełnić określone wymagania.

The Adventures of Ten and Till nie posiada multiplayera.

Wideo - The Adventures of Ten and Till

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper