Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash Up

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash Up

7,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.0
PS2 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Game Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.09.2009
Europa:
25.09.2009
Producent:
Game Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.09.2009
Europa:
25.09.2009

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash Up - opis gry

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up to bijatyka wyprodukowana przez japońskie studio Game Arts i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 oraz Wii. Produkcja pod względem rozgrywki przywodziła na myśl serię Super Smash Bros.

Produkcja Game Arts czerpie garściami z popularnej serii Nintendo. Pojedynki toczą się na dwuwymiarowych planszach z udziałem maksymalnie czterech postaci. Do wyboru mamy bohaterów znanych z komiksów i kreskówki “Wojownicze żółwie ninja”. W odróżnieniu od Super Smash Bros. tutaj jednak zasady są nieco inne - rzecz nie polega na wyrzuceniu rywala/rywali z planszy, ale na pozbawieniu go energii. Sterowanie jest proste. Jeden przycisk odpowiada za słaby atak, drugi za mocniejszy, a łącząc je z kierunkami na d-padzie możemy wyprowadzać nowe ciosy. Nasi podopieczni mogą również skakać, odbijać się od ścian oraz zbierać kilka rodzajów dopałek (pizzę regenerującą część energii oraz orby o bardziej ofensywnym przeznaczeniu).

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Najważniejszy jest Arcade, swego rodzaju tryb fabularny. Opowiada on o turnieju zorganizowanym przez mistrza Splintera. Oprócz tego dostępny jest między innymi Survival, w którym próbujemy wygrać serię stu walk, Mission Mode z ponad pięćdziesięcioma (często bardzo wymagającymi) wyzwaniami, Battle Royal, czyli bitka z udziałem czterech czterech postaci (do wyboru mamy różne ustawienia pozwalające ustalać zasady zgodnie z którymi toczą się pojedynki) oraz multiplayer (na Wii można było grać także przez sieć ze znajomymi lub obcymi).

Do wyboru mamy łącznie szesnaście postaci, przy czym na starcie dostępnych jest tylko siedem. Podobnie rzecz ma się z arenami. Mniej więcej połowę musimy odblokować.

Wideo - Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash Up

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper