Onechanbara: Bikini Zombie Slayers

Onechanbara: Bikini Zombie Slayers

6,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.02.2008
Europa:
27.02.2009
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.02.2008
Europa:
27.02.2009

Onechanbara: Bikini Zombie Slayers - opis gry

Onechanbara: Bikini Zombie Slayers to gra akcji wyprodukowana przez japońskie studio Tamsoft i wydana przez D3 na konsolę Wii. Bikini Zombie Slayers to czwarta część serii. Tak jak w przypadku poprzedników, "czwórka" nie odrzuca głównej atrakcji cyklu - estetyki campu.

Głównymi bohaterkami Onechanbara: Bikini Zombie Slayers są Aya i Saki - dwie przyszywane siostry. Tak jak w poprzednich odsłonach serii, ich głównym zadaniem jest szlachtowanie żywych umarlaków, co urozmaica nieco pewien wątek fabularny dotyczący rodziny obu wspomnianych dziewczyn.

 

W grze nie brakuje golizny, latających bebechów i efektownego szlachtowania zombie (nie brakuje tu jednak też innych pokrak i bossów), co jest główną atrakcją całego cyklu. Pod względem rozgrywki tytuł przypomina gry pokroju Dynasty Warriors i Devil May Cry. Ważną rolę odgrywa właściwy timing podczas klepania combosów, ‘zużycie’ broni utrudniające wyprowadzanie ciosów oraz specjalny wskaźnik, który po napełnieniu pozwala dziewczynom przejść transformację. Mogą one wejść w specjalny stan pozwalający im zadawać większe obrażenia oponentom.

 

Bikini Zombie Slayers to pierwsza część, która powstała z myślą o Wii. Gra korzysta z funkcji kontrolera ruchowego, dzięki czemu możemy się poczuć jakbyśmy to my wytrzebiali zastępy umarlaków (chociaż niektóre ataki wymagają też wciśnięcia konkretnych przycisków). Do wyboru, oprócz dwóch wspomnianych postaci, dochodzą także dwie następne bohaterki - Reiko i Misery. Każda z nich dysponuje innymi broniami oraz umiejętnościami. Saki używa dla przykładu miecza, Aya ciska sztyletami a Reiko posiada broń palną.

 

Tytuł oferuje też tryb co-op dla dwóch graczy na split-screenie.
 

Wideo - Onechanbara: Bikini Zombie Slayers

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper